comScore

Galatasaray Galatasaray

Fransızlar açıkladı: "Marsilya, İrfan Can Kahveci'yi istemiyor"

28 Ocak 2021, Perşembe 15:52
Fransızlar açıkladı:

Fransız basını, Medipol Başakşehir Göksel Gümüşdağ'ın İrfan Can için yaptığı Marsilya açıklamaları hakkında sürpriz bir haber yayınladı.

FutbolArena - Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, Galatasaray ve Fenerbahçe'nin transfer gündeminde yer alan İrfan Can Kahveci için Fransa Ligue 1 ekibi Marsilya'dan teklif geldiğini açıklamıştı. Fransız basını, Göksel Gümüşdağ'ın açıklamaları hakkında sürpriz bir haber yayınladı.
 

İrfan Can Kahveci, Marsilya'ya transfer olacak mı?


RMC Sport'un haberine göre Marsilya, İrfan Can Kahveci ile ilgilenmiyor. Transfer listesinde İrfan Can ismi olmadığı ve kulübün sportif direktörünün böyle bir hedefinin bulunmadığı aktarıldı.

"BAŞAKŞEHİR FİYAT YÜKSELTMEK İSTİYOR"
Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, İrfan Can Kahveci için Marsilya'nın ismini kullanarak Galatasaray ve Fenerbahçe'den gelen teklifleri yükseltmeyi amaçlıyor. Fransızlar, İrfan Can'ın Marsilya'ya transfer olmayacağını ve hiçbir zaman gündeme gelmediğini iddia ediyor.

GÖKSEL GÜMÜŞDAĞ'IN SÜPER KUPA MAÇINDAN SONRA YAPTIĞI AÇIKLAMALAR

"Gündemde yoğun konuşuluyor. Doğrudur, İrfan'a yurt dışından Marsilya'dan teklif var. Görüşmeler devam ediyor. Bir yandan da Galatasaray Başkanımız Mustafa Bey ve ikinci başkanı Abdurrahim Bey beni de ziyarete geldiler. Onlarla bir görüşme yaptık. Biz tekliflerimizi söyledik, onlar tekliflerini söylediler. Bunun üzerine Fenerbahçe'nin de bize resmi bir görüşme talebi oldu. Onlara da bugünlerde bir randevu verip bir görüşme yapacağız. Bunların hepsini 1 Şubat'a kadar konuşmak zorundayız. Önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşırız."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"