comScore

Galatasaray Galatasaray

Fransız gazetecinin Lemina'ya sorusu! "Şampiyonlar Ligi'nin en zayıf..."

10 Aralık 2019, Salı 20:44
Fransız gazetecinin Lemina'ya sorusu!

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ve Lemina, basın toplantısında soruları yanıtladı. Fransız gazetecinin bir sorusu ise dikkat çekti. 

FutbolArena - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ile Lemina, Şampiyonlar Ligi'nde oynanacak olan PSG maçı öncesinde basın toplantısında soruları yanıtladı.

Mario Lemina'ya basın toplantısında Fransız gazeteci, "Şampiyonlar Ligi'nin en zayıf hücum gücü olan takımına sahipsiniz. Görüşünüz nedir?" yönünde bir soru yöneltti. 
Lemina, "Sizce bu durum neye bağlı?" yönündeki soruya "Bilmiyorum neye bağlı olduğunu. Amaçlarımıza ulaşmak istiyorsak daha çok çalışmamız gerekiyor. Real Madrid ve PSG çok iyi defanslara sahip takımlar. Çok çalışmamız gerekiyor." şeklinde yanıt verdi. 

FATİH TERİM NELER SÖYLEDİ?

"GALATASARAY İLKELERİNEN VAZEÇMEMELİYİZ"

Galatasaray, dünyanın en büyük organizasyonunda, dünyanın en büyük takımlarından biriyle oynuyor. Galibiyet ve mağlubiyetten daha önemli bir şey var ki, Galatasaray ilkeleri olan mücadeleden vazgeçmemeliyiz. Bu tablo devam edecek gibi görünüyor. Seneye de cezamız olduğuna göre benzer tablomuz devam edecek gibi duruyor. Milli takımlara fazla oyuncu veriyoruz ve farklı farklı takımlara. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!