comScore

Galatasaray Galatasaray

Florya'da isyan var ''Igor Tudor bizi ateşe atıyor''

04 Aralık 2017, Pazartesi 11:03
Florya'da isyan var ''Igor Tudor bizi ateşe atıyor''

Galatasaray'da teknik direktör Igor Tudor krizi yaşanıyor. Galatasaraylı futbolcular Igor Tudor'un kendilerini her maç sonu hedef gösterdiğini iddia ediyor.

FutbolArena - Galatasaray'da teknik direktör Igor Tudor ile oyuncuların arası açılıyor. Beşiktaş karşısında alınan ağır yenilgi ve oynanan kötü oyun tüm okları Galatasaray teknik direktörü Igor Tudor'a çevirmiş durumda.


Galatasaray'da son dakika Igor Tudor gelişmeleri


Galatasaray'da teknik direktör Igor Tudor krizi yaşanıyor. Galatasaraylı futbolcular Igor Tudor'un kendilerini her maç sonu hedef gösterdiğini iddia ediyor. Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, Galatasaray'ın başında çıktığı 8 büyük maçta sıfır çeken ve son Beşiktaş yenilgisi sonrası istifaya davet edilen teknik direktör Igor Tudor'un derbi sonrası yaptığı açıklamalar takım içinde tepki gördü.

''TUDOR'UN SORUMLULUK ALMASI GEREKİYOR''
‘'Biz her kötü sonuçtan sonra taraftarlarımızdan özür diliyoruz, sorumluluk alıyoruz. Ancak böyle günlerde takıma sahip çıkıp sorumluluğu üzerine alması gereken Tudor, her kötü sonuçtan sonra faturayı bize çıkartıyor''

''BİZ ONUN TAKTİKLERİNİ ELEŞTİRİYOR MUYUZ?''

‘'Üstelik bunu medya önünde yapıyor. Bizi ateşe atıyor. Biz çıkıp onun çalışma yönetimini ya da taktiklerini eleştiriyor muyuz? ‘Hata varsa hepimizindir' diyerek daha iyisini yapmaya çalışıyoruz. Ama Tudor her başarısız sonunucu takıma yıkmaya çalışıyor''

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.