comScore

Galatasaray Galatasaray

Flaş! Marcao, Kerem Aktürkoğlu'na saldırdı! Kırmızı kart

16 Ağustos 2021, Pazartesi 23:17
Flaş! Marcao, Kerem Aktürkoğlu'na saldırdı! Kırmızı kart

Giresunspor - Galatasaray maçının ikinci yarısında Marcao, takım arkadaşı Kerem Aktürkoğlu'na vurduktan sonra kırmızı kartla oyun dışında kaldı. 

FutbolArena - Giresunspor - Galatasaray maçının ikinci yarısında futbol sahalarında ender görülen bir olay yaşandı. 

Maçın 62. dakikasında Marcao ile Kerem Aktürkoğlu arasında kavga çıktı. Marcao'nun Kerem Aktürkoğlu'na fiziksel müdahalesi sonrası takım arkadaşları araya girerek olayı önlemeye çalıştı. 
Son derece sinirli olan Marcao, hakem Erkan Özdamar tarafından kırmızı kartla oyun dışında kaldı. Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim de yaşanan bu olayın ardından Kerem Aktürkoğlu'nu oyundan aldı ve Emre Kılınç'ı dahil etti. 

LEVENT TÜZEMEN: Skandal! Galatasaray yönetimi Marcao'ya ceza vermeli. Fatih Terim de bu disiplinsizliğin hesabını sormalı. Eğer sormazsa takım içinde bölünmeye neden olur. Özellikle yerli oyuncular Marcao'ya cephe alır. (A Spor)

ERMAN TOROĞLU: Şunu söylemekte fayda var. Fatih Terim, Ümit Milli Takım ile özel maçta aynı haltı yapan Marcao'yu oyundan atılmasın diye kurtarmaya kalkarsan, maçı erken bitirirseniz senin başına bunlar gelir." (A Spor)

Volkan Demirel: "Bugün yaşanan konu normal bir konu değil. Biz de saha içinde gergin anlar yaşadık. Ancak bu normal değil. Önce kafa atıyorsun. Boksör gibi yumruk atıyorsun. Çok yanlış bir hareket. Ben olsam Marcao'yu, Giresun'dan ülkesine gönderirim. Bu kabul edilemez bir şey. Dediğim gibi biz de antrenmanda, maçta kendi aramızda tartışıyoruz. Rakiple tartışıyoruz ama Marcao'nun yaptığı bambaşka. Kabul edilemez." 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!