comScore

Galatasaray Galatasaray

Flaş! Galatasaray'ı ilgilendiren Mostafa Mohamed gelişmesi

14 Ocak 2021, Perşembe 21:32
Flaş! Galatasaray'ı ilgilendiren Mostafa Mohamed gelişmesi

Galatasaray'ın da transfer listesinde yer alan Mostafa Mohamed'in St Etienne'e transferinde pürüz çıktı. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in ilgilendiklerini açıkladığı Mostafa Mohamed'in St Etienne'e transferinde pürüz çıktı. Her iki taraf bonservis konusunda anlaşmasına rağmen ödeme planında sorun yaşandı ve Zamalek yetkilileri şu anda görüşmelerin tıkandığını açıkladı. 

ÖDEME PLANINDA SORUN ÇIKTI
St Etienne, Zamalek'in Mostafa Mohammed için istediği 5 milyon dolar bonservis teklifini kabul etmesine rağmen ödeme planında sorun yaşandı. 

Zamalek kulübü 5 milyon doları peşit isterken, St Etienne yönetimi ise şu anda 5 milyon doları tek seferde peşin veremeyeceklerini ileterek taksitle ödeme planı sundu. Ancak Mısır yetkilileri bu ödeme planına sıcak bakmadı. 

"ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR"

Galatasaray'ın da istediği Mostafa Mohammed transfer görüşmeleri nedeniyle son maçların kadrosuna alınmadı. Genç futbolcu sosyal medya hesabından kadroda olmamasına rağmen çalışmalarına devam ettiğini videolu paylaşımlarla gösterdi. 

5 MİLYON DOLARI GETİREN MOHAMED'İ ALIR

Zamalek kulüp televizyonunda sunucu Khaled Al-Ghandour, yönetimden aldığı bilgiler doğrultusunda Mostafa Mohamed'in 5 milyon doları peşin ödeyen kulübe verileceğini söylerken, kulüp yetkililerinin de bunu doğruladığı öğrenildi.  

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"