comScore

Galatasaray Galatasaray

Flaş! Erden Timur: "Belli ki operasyon var"

01 Nisan 2023, Cumartesi 23:53
Flaş! Erden Timur:

Galatasaray Başkan Vekili Erden Timur, Adana Demirspor maçının ardından "Belli ki operasyon var. Masa başı hareketler var." dedi. 

FutbolArena - Galatasaray Başkan Vekili Erden Timur, Adana Demirspor maçının ardından sert açıklamalarda bulundu. 

Erden Timur, ilk yarıdaki Emre Akbaba'nın Mertens'e yaptığı faulde kırmızı kart verilmemesine tepki gösterdi ve "Geçen haftadan sonra şimdi de bu hafta. 10 hafta VAR yasağı vardı. Şimdi de kırmızı kart yasağı var." dedi. 
ERDEN TİMUR'UN AÇIKLAMALARI

Ligimizdeki gerginlik daha fazla artmasın diyorduk. Çok bariz şeyler olmadığı sürece konuşmamayı tercih ediyorduk. Bu da yanlış anlaşılıyor. Mağlup olunca konuşuyorsunuz, galip gelince konuşmuyorsunuz diyorlardı. VAR yasağından sonra kırmızı kart yasağı var. Belli ki operasyon var. VAR yasağı var. Kazanmamız bir şey değiştirmiyor. Futboldaki gerginliği arttırmamak için susuyorduk. Birçok açıklamalar yapılırken kendi camiamızdan baskı görmemize rağmen konuşmadık. Biz şampiyonluğa kenetlendik. Hiçbir şey bizi bu yoldan geri çeviremez. Mayıslar bizimdir. Ne yapılırsa yapılsın bizi bu yoldan döndüremeyecekler. Herkes için adalet isterken samimiydik. Olgun davranışımızı sergileyeceğiz. Tüm Galatasaray taraftarına sesleniyorum. Ne yapılırsa yapılsın hepimiz uyanık olacağız. İsterse 5-0 kazanalım. Böyle bariz hatalar olduğu zaman 3 maç da sabretmeyeceğiz. Her zaman iletişimde olacağız. En doğal hakkımız.  Lig bitince her şeyi açıklayacağız. Vahim durumlar var."

Erden Timur, Jorge Jesus'un Sevilla maçı sonrası açıklamalarına yönelik ise, ""Türk futbolunu ne denli ayak altına alırsanız alın herhangi bir ceza da söz konusu olmuyormuş. Bu da ayrı bir sorun. Gösterilmeyen tavır, en önemli göstergedir. PFDK'nın böyle bir karar vermesi. Bakın ortam gerilmesin diye konuşmuyoruz ama canımıza tak etti." dedi. 
 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!