comScore

Galatasaray Galatasaray

Flaş! Burak Elmas'tan seçim açıklaması

29 Nisan 2022, Cuma 17:38
Flaş! Burak Elmas'tan seçim açıklaması

Galatasaray Başkanı Burak Elmas düzenlediği basın toplantısında, "Seçimle ilgili açıklamayı önümüzdeki haftaya bırakma kararı aldık." dedi. 

FutbolArena - Galatasaray Başkanı Burak Elmas seçimin iptaliyle ilgili olarak basın toplantısı düzenledi. 

BURAK ELMAS'IN AÇIKLAMALARI
Normal şartlarda sunduğumuz bütçe onaylanmadığı için genel kurul tutanaklarını beklememiz gerekiyordu. Ancak biz Galatasaray'ın bütçesiz kalmaması adına seçim kararı aldık. Tedbir kararı çıkmadan önce böyle bir kararın çıkacağını bilenler vardı. Ben hemen hukukçularımızı arayarak bilgi istedim ancak sistemde tedbir kararı görünmüyordu. Her iki adayımız da 21-28 Mayıs tarihlerinde yeniden seçim yapılmasını istedi. Bütçe ile ilgili endişelerimiz olduğunu dile getirdim. Biz bu tedbirin kalkması için mahkemeye başvuru yaptık. Galatasaray'ı çok ciddi bir kaosun içine sürüklemeye çalışıyorlar. İstifa etmemizi söylüyorlar. İstifa sadece kulübün başsız kalmasını sağlar. Galatasaray'ın bir başkanı olmasaydı çok ciddi durumlarda karar alamazdı."

SEÇİM TARİHİ HAKKINDA

Burak Elmas seçim tarihi ile ilgili olarak, "Herkes bizden seçim tarihi bekliyor. Fakat Galatasaray'ın geleceğini ciddi bir şekilde etkileyecek kararla ilgili istişareler yapmak istiyoruz. Seçimle ilgili tarihi açıklamayı önümüzdeki haftaya bırakma kararı aldık." ifadelerini kullandı. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!
 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!