comScore
1 / 7

FLAŞ! Arda'dan canlı yayında olay cevap!

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig 29. haftasında sahasında konuk ettiği Medipol Başakşehir’i 2-0 mağlup etti. Maçın ardından Arda Turan, Galatasaray taraftarlarının protestoları hakkında son derece çarpıcı açıklamalar yaptı.

2 / 7
Başakşehir’in yıldız futbolcusu Arda Turan, Galatasaray maçının ardından çok önemli açıklamalar yaptı.
3 / 7
Güzel bir mücadele oldu. Galatasaray bizden üstün oynadı. Hak ettikleri bir galibiyet aldılar.4 / 7
Emre abi ile benim gördüğüm kartlar bizim agresifliğimizi aldı. Galatasaray’ı tebrik ediyoruz. Önümüzde daha 5 maç var. Bakacağız. Rakiplerimizin de maçları var. Biz futbolun doğrularını oynamaya çalışacağız.
5 / 7
100 yıllık büyük kulüplere karşı bir sistem takımı olarak savaşıyoruz. Haddimizi bilerek yolumuza devam edeceğiz. Son saniyeye kadar bize yakışan şekilde, bu takım buraya kadar nasıl geldiyse böyle devam edeceğiz. Futbolda bunlar var. Bir gün biri kazanacak, biri kaybedecek.
6 / 7
Taraftarın canı sağ olsun! Allah her şeyi biliyor. Sonuçta insanlar için değil, Allah için yaşıyoruz. Biz alışığız Türkiye’nin her yerinde ıslıklanmaya, herhangi bir sorun yok.
7 / 7
Bu sezon tecrübemle, mücadelemle takımıma faydalı olmak istiyorum. 9 ay top oynamadım. Bunu futbol oynamayan bilemez. Özellikle benim fiziki yapımdaki bir oyuncu için. Önümüzdeki sezon başı kampa katılıp çok daha iyi olacağım. Hem milli takım, hem kulübüm için.