comScore

Galatasaray Galatasaray

Flaş! Arda Turan Brezilya'da kulüp arıyor Menajerine yetki verdi

14 Ocak 2020, Salı 23:26
Flaş! Arda Turan Brezilya'da kulüp arıyor Menajerine yetki verdi

Arda Turan'ın Brezilya'da kulüp bulması için menajerini görevlendirdiği öne sürüldü. 

FutbolArena Dış Haberler - Bonservisi elinde olan Arda Turan, Brezilya'da kulüp arıyor. Tecrübeli futbolcunun Brezilya'da kulüp bulması için menajerine talimat verdiği iddia edildi. 


Transfer Haberleri: Arda Turan hangi takıma transfer olacak?


Brezilya basınında Globo Esporte'un haberine göre, Arda Turan menajerine verdiği talimatla Brezilya'dan kulüp bulmasını istedi. Tecrübeli futbolcunun isteyeceği maaş ve bonusları karşılayabilecek iki kulübün şu anda Flamengo ve Palmeiras olduğu öğrenildi. İlk olarak Brezilya'da şu anda gününde ödeme yapabilen iki kulüp olan Palmeiras ve Flamengo ile görüşülecek. 

 

Galatasaray Transfer Haberleri: Arda Turan gelecek mi?


Yusuf Günay, Arda Turan'ın Galatasaray'a transfer olacağı söyletinlerine ilişkin, "Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu'na intikal eden herhangi bir talep olmadı. Son yaptığımız transfer değerlendirme toplantımızda da bu konuda herhangi bir görüş ve değerlendirme de olmamıştır. Teknik heyetimizin de böyle bir talebi olmamıştır Arda Turan'ın kendisinden de, menajerinden de dolaylı ya da direkt bir transfer teklifi olmamıştır. Bildiğimiz tek şey yazılı ve görsel medya ile sosyal medyada bu konuda haberlerin yer alması ve buna ilşkin taraftarmızın verdiği tepkilerdir" ifadelerini kullandı.

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (14 Eylül 2020)