comScore

Galatasaray Galatasaray

Flaş Arda Turan açıklaması: "1 Nisan şakası mı bu?"

05 Şubat 2020, Çarşamba 17:49
Flaş Arda Turan açıklaması:

Romanya'nın FCSB kulübü cephesinden Arda Turan transfer iddialarıyla ilgili ilginç açıklamalar geldi. 

FutbolArena Dış Haberler - Ara transfer döneminde Süper Lig'den herhangi bir kulüple anlaşmayan ve Galatasaray'a transferi gerçekleşmeyen Arda Turan için son olarak Romanya'da eski adıyla FCSB kulübünün ismi geçmişti. 

Steaua Bükreş olarak bilinen FCSB cephesinden Arda Turan transferiyle alakalı olarak ilginç tepkiler geldi. 
FCSB Teknik Direktörü Vintila, Arda Turan ile ilgileniyor musunuz? sorusuna, "Bu konuda yorum yapmamayı tercih ederim. Ciddi şeyler konuşalım. Maaşını biliyor musunuz?" dedi. Öte yandan FCSB Sportif Direktörü Stoica ise "Neden 1 Nisan'ı beklemiyorsunuz? 1 Nisan daha gelmedi." yanıtını verdi. 

Galatasaray Haberleri: Galatasaray Arda Turan transferi


Son günlerde kamuoyunda en çok tartışılan ve yorumlanan isimlerin başında gelen Arda Turan konusunda son noktayı koydu. 

Arda Turan konusunda görüş ayrılığına rağmen saygının hiçbir zaman kaybolmadığını ve Fatih Terim ile aralarında sorun olmadığını belirten Mustafa Cengiz şu ifadeleri kullandı:

"HOCAMIZLA ARAMIZDA BİR SORUN YOK"

Arda Turan, Galatasaray'da futbol oynamış, Galatasaray'a para kazandıran değerli bir kardeşimiz. Biz camiamız ve kendi açımızdan uygun olmadığını gördük. Arda moralini bozmasın, devam etmesin. Ayrılık lafı etmedik asla. Hocamızla birlikte inşallah onun 9. Galatasaray'ın 23. şampiyonluğuna ulaşacağız. 24, 25'e inşallah hocamızla birlikte ulaşacağız. 

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!