comScore

Galatasaray Galatasaray

Flaş! Al Shabab'dan Diagne için transfer açıklaması

14 Haziran 2019, Cuma 18:40
Flaş! Al Shabab'dan Diagne için transfer açıklaması

Suudi Arabistan kulübü Al Shabab'ın yöneticisi Ahmed Al-Masaoud, Diagne'nin transferi hakkında açıklamada bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Diagne'nin Suudi Arabistan kulüplerinden Al Shabab'a transfer olacağı yönündeki iddialar hakkında Arabistan kulübünden resmi bir açıklama geldi. 


Galatasaray Transfer Haberleri: Diagne Suudi Arabistan'a transfer olacak mı?


Suudi Arabistan kulübü Al Shabab'ın yöneticisi Ahmed Al-Masaoud, ülke basınına yaptığı açıklamada Diagne haberlerinin doğru olmadığını ve kendisi için teklif yapmadıklarını söyledi. 

"TÜRK BASINI OYUNCULARI PAZARLAMAK İÇİN BU HABERLERİ YAPIYOR"
Diagne haberleri doğru değil. Bunlar, Türk basınında futbolcuların Suudi kulüplerine pazarlanmasını amaç ederek yapılan haberlerdir. Kesinlikle böyle bir durum söz konusu değil. DIAGNE TRANSFERİ HAKKINDA NE SÖYLEMİŞTİ?

Öte yandan Senegal basınından IGFM'ye demeç veren Mbaye Diagne, Juventus'un kendisiyle ilgilendiğini ve transfer teklifi gelirse bir saniye bile düşünmeyeceğini açıkladı.

"TEKLİF GELİRSE TEREDDÜT ETMEM"

Mbaye Diagne açıklamasında "Hala Juventus ile iletişim halindeyim. Bir teklif gelirse kabul etmek için tereddüt etmem, çünkü Juventus çok büyük bir kulüp. Avrupa'nın en iyi golcülerinden biri olduğumu duymak gurur verici. Tebrikler almaya devam ediyorum." dedi.

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"