comScore

Galatasaray Galatasaray

Flaş açıklama! Cengiz Özyalçın: 'Memnuniyetle Tudor'u göndeririz'

02 Aralık 2017, Cumartesi 12:36
Flaş açıklama! Cengiz Özyalçın: 'Memnuniyetle Tudor'u göndeririz'

Galatasaray'da Olağanüstü Genel Kurul'da FutbolArena'ya konuşan Cengiz Özyalçın, Igor Tudor ve Fatih Terim hakkında flaş ifadeler kullandı.

FutbolArena Özel - Galatasaray 2. Başkanı Cengiz Özyalçın, Olağanüstü Genel Kurulda FutbolArena'nın sorularını yanıtladı. Muhabirimiz Kevser İme Şahin'e konuşan Özyalçın: "Beşiktaş Derbisinin skoruna göre Igor Tudor'un durumuna bakarız" dedi ve Fatih Terim sorularını da yanıtladı. 


Beşiktaş - Galatasaray derbisine göre Tudor gönderilecek mi?


"Bu teknik bir konu" diyen Özyalçın, "Yönetim Kurulu'nda hiç konuşulmadı. Maçlardan sonra bir puan durumuna bakarız, Yönetim Kurulu böyle bir karar verirse memnuniyetle!" dedi.


Fatih Terim Galatasaray'a dönecek mi?


Fatih Terim'in geri döneceği iddiaları yönündeki sorumuzu da yanıtlayan Özyalçın, "Ben size sorayım. Sevgili Fatih hoca benim de arkadaşımdır. Genel Kurul üyemizdir, çok iyi bir Galatasaray'lıdır. Basına çıkan söylemlerini lütfen bir hatırlayın. Bu konuda ben başka bir yorum yapmak istemem" şeklinde konuştu.


Cengiz Özyalçın'dan Beşiktaş - Galatasaray maçı açıklaması


Derbi hakkında da görüşlerini belirten Özyalçın: "Doğal olarak Galatasaray'ın bu maçı kazanması, düşündüğümüz, hayal ettiğimiz ve gerçekleşmesini istediğimiz bir şey. Tabi genel anlamda düşünmek istemediğimiz bir sonuç da çıkabilir. Bundan ne çıkar? İyi bir maç olsun, dostluk kazansın ve sakatlık olmasın" yorumunda bulundu.

Galatasaray ile ilgili tüm gelişmeleri Galatasaray Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.
Röportaj: Kevser İme Şahin

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.