comScore

Galatasaray Galatasaray

Flamengo, Maicon'un peşine düştü

22 Aralık 2018, Cumartesi 15:59
Flamengo, Maicon'un peşine düştü

Adı sık sık Suudi Arabistan ligi ekipleri ile anılan Maicon için bu kez ülkesinin basınından flaş transfer iddiası geldi.

FutbolArena Dış Haber - Galatasaray forması altında Ozan Kabak'ın ilk 11' girmesinden sonra sık sık yedek klubesinin yolunu tutan Brezilyalı oyuncu Maicon'a ülkesinin Flamengo takımından transfer teklifi geldi. Brezilya basını Flamengo'nun Maicon'u istediğini yazdı.


Galatasaray'da Maicon'da Flamengo kancası


Galatasaray'ın 8 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında Sao Paulo takımından transfer ettiği Maicon, Ocak ayında takımdan ayrılabilir. Yaz transfer döneminde Suudi Arabistan ekiplerine transferi son anda yatan Maicon için bir transfer iddiası Brezilya'dan geldi. 

Haberde Flamengo takımının Maicon için Galatasaray'ın kapısını çalacağı iddia edilirken Suudi Arabistan Ligi ekiplerinin ilgisinden de bahsedildi. Hatırlanacağı üzere Galatasaray yönetiminin Ocak ayında transfer yapabilmesi için öncelikli olarak futbolcu satışı yapması gerekiyor. 


Galatasaray'da Mariano satılacak mı?


Galatasaray'da Brezilya kulüplerinin kadrosuna katmak istediği Mariano sürpriz bir çıkışa imza attı. Flamengo ve Internacional kulüplerinin Ocak ayında transfer etmek için gündemine aldığı Brezilyalı sağ bek hem menajerine hem de yöneticilere 'Galatasaray'dan ayrılmak istemiyorum. Gündemimde transfer yok. Burada mutluyum. Ailemle İstanbul'da huzurluyum' dedi.
Ancak 2 santrafor takviyesi için transfer geliri elde etmek zorunda olan Galatasaray'ın, Mariano'yu cazip bir teklif halinde ikna etmek için girişimde bulunması bekleniyor.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)