comScore

Galatasaray Galatasaray

Flamengo Maicon transferini askıya aldı! İstenen bonservis

04 Ocak 2019, Cuma 17:48
Flamengo Maicon transferini askıya aldı! İstenen bonservis

Brezilya ekibi Flamengo, Galatasaray'ın 6 milyon Euro istemesi nedeniyle Maicon transferini askıya aldı

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın Brezilyalı stoperi Maicon için devreye giren Flamengo, görüşmelerde geri adım attı. Galatasaray Transfer gündemindeki son dakika gelişmeleri FutbolArena'da.
 

Maicon'un bonservisi


Portekiz basınından A Bola Gazetesi'nin muhabiri Bruno Andrade, Galatasaray ve Flamengo arasındaki Maicon görüşmelerinin dondurulduğunu açıkladı.

Bruno Andrade sosyal medyadan yaptığı açıklamalarda, "Flamengo, Galatasaray'ın 6 milyon Euro istemesi nedeniyle Maicon transferini askıya aldı." dedi. Brezilya ekibinin fiyatı yüksek bulduğunu bildiren Andrade, Flamengo teknik direktörünün ağır bir stoper istediğine vurgu yaptı.
 

Maicon - Flamengo transfer görüşmelerinde neler yaşandı?


Flamengo, sarı kırmızılı kulüp ve Brezilyalı oyuncunun menajeri ile temasa geçmişti. Brezilyalı ekip Galatasaray'ın istediği 6 milyon euroluk bonservis bedeli rakamına çıkamasa da Maicon'u kadrosuna katmak için transfer şartlarını sormuştu.
Flamengo dışında Avrupa ve Suudi Arabistan'dan teklifler alan Maicon'un ise ilk tercihinin Galatasaray'dan ayrılığı halinde ülkesine dönmek olduğu öğrenildi.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)