comScore

Galatasaray Galatasaray

Flamengo Maicon transferi için Galatasaray'ın kapısını çaldı

01 Ocak 2019, Salı 18:55
Flamengo Maicon transferi için Galatasaray'ın kapısını çaldı

Flamengo transfer için Galatasaray ve Maicon ile temas kurdu. Brezilyalı oyuncu çocuklarına daha yakın olmak adına Brezilya'dan gelen tekliflere sıcak bakıyor.

FutbolArena Özel - Galatasaray Transfer çalışmalarını sürdürürken, ayrılacak futbolcular konusunda sıcak gelişmeler yaşanıyor. Galatasaray'da Ocak ayında takımdan ayrılması beklenen Maicon için Brezilya'nın Flamengo Kulübü, transfer adına önemli adım attı.
 

Maicon transfer olacak mı?


Flamengo, sarı kırmızılı kulüp ve Brezilyalı oyuncunun menajeri ile temasa geçti. Brezilyalı ekip henüz Galatasaray'ın istediği 6 milyon euroluk bonservis bedeli rakamına çıkamasa da Maicon'u kadrosuna katmak için transfer şartlarını sordu.

Flamengo dışında Avrupa ve Suudi Arabistan'dan teklifler alan Maicon'un ise ilk tercihinin Galatasaray'dan ayrılığı halinde ülkesine dönmek olduğu öğrenildi.
ÇOCUKLARININ YANINDA OLMAK İSTİYOR

Ailesine düşkün olan Maicon'un, çocuklarına daha yakın olmak adına Brezilya'dan gelen teklifleri değerlendirip tercihini ülkesinden yana kullanmak istediği belirtildi. Maicon devre arası tatilini de uzun süredir ayrı kaldığı iki çocuğu ile birlikte geçiriyor.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)