comScore

Galatasaray Galatasaray

Flamengo, Arda Turan'a talip oldu

22 Ocak 2020, Çarşamba 11:51
Flamengo, Arda Turan'a talip oldu

Başakşehir'den ayrılan Arda Turan'ın Galatasaray'a transferi gündemde yer alırken Flamengo devreye girdi.

FutbolArena - Süper Lig ekiplerinden Medipol Başakşehir ile sözleşmesini fesheden Arda Turan'ın transferiyle ilgili sıcak gelişmeler yaşanıyor. Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in yeşil ışık yaktığı futbolcu için taraftar gruplarından UltrAslan'dan da destek geldi. Bu sırada Arda Turan'a Brezilya'dan talipler çıkmaya devam ediyor.
 

Galatasaray Transferleri: Arda Turan, Flamengo'ya gidecek mi?


Başakşehir Futbol Kulübü ile sözleşmesini fesh eden ve Galatasaray'dan haber bekleyen Arda Turan'a Flamengo talip oldu. Brezilya ekibi Flamengo, Arda için menajeri ile görüşüp teklif sunarken tecrübeli oyuncu Galatasaray'dan bir olumlu gelişme beklediği için henüz yanıt vermedi.

FATİH TERİM, ARDA TURAN İÇİN NE DEDİ?
"Arda Turan konusunda yönetimle hiç kriz yaşamadık. Bu konuda beni yönetimle karşı karşıya getirmeye çalışıyorlar. Bundan hiç hoşlanmıyorum. Merak etmeyin, bir şey olursa söyleriz. Arda Turan, Galatasaray'ın yatırım yapıp emek verdiği birisi. Ayrılırken kulübe ciddi katkı sağladı. Arda iyisiyle, kötüsüyle, doğrusuyla yanlışıyla, sevabıyla, günahıyla zor bir süreç geçirdi. Hayatta hepimiz ikinci bir şansı hak edecek şeyler yaparız. Arda Turan için ikinci bir şans verilmesinden yanayım.  Burada hatalarının bedelini bir ödemiş bir Arda var. Hala da ödemeye devam ediyor. Böyle bir oyuncudan bahsediyoruz. Bu sadece teknik bir karar değil, onu da söyleyeyim."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)