comScore
1 / 9

Fernandes'in kulübü resmen açıkladı! "Türkiye..."

FutbolArena - Galatasaray’ın Manuel Fernandes transferinde sıcak bir gelişme yaşandı. 

2 / 9

Fernandes’in kulübü resmen açıkladı! Türkiye...

<h2>Fernandes’in kulübü resmen açıkladı! Türkiye... </h2>
Lokomotiv Moskova kulübünden yapılan resmi açıklamada, Manuel Fernandes’in sezon sonunda takımdan ayrılacağı duyuruldu.
3 / 9
Ara transfer döneminde Galatasaray’ın listesinde yer alan Manuel Fernandes’in sezon sonunda Lokomotiv Moskova’dan ayrılacağı kesinleşti.
4 / 9
Lokomotiv Moskova CEO’su Kiknadze, sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Manuel Fernandes’in takımdan ayrılmak istediğini resmen açıkladı.
5 / 9
Kiknadze yaptığı açıklamada, "Fernandes ile çok konuştuk. Niteliklerini takdir ediyoruz. Geçen sezon takımın şampiyonluğunda büyük rol oynadı.
6 / 9
Gerçekten iyi bir futbolcu. Devre arasında Katar’daki kampın ardından dürüst ve açık bir şekilde bize ayrılmak istediğini söyledi." ifadelerini kullandı.
7 / 9
Fernandes’in kadroda olmadığı dönemde sakatlık sorunu yaşadığını söyleyen Kiknadze, "Sakatlık döneminde tedavisi sürdü. Sakatlığı geçti. Ayrılmak istemesine rağme sezon sonuna kadar takıma yardımcı olmak istediğini söyledi. Tabi bu hocamızın kararına bağlı. Oynamak istediği sürece takıma yardımcı olacağından eminim." dedi.
8 / 9
Kiknadze, "Geçtiğimiz aylarda insanlığa olan inancım gerçekten srıldı. Çünkü futbolcuların sözleşmelerinin nasıl düzenlediğin gerçekten anladım. Sürekli oyunlar... Muhtemelen böyle bir dönemde Fernandes için teklif haberleri çıktı. Medyaya göre Fernandes, Türkiye’ye gidecekti fakat bu bilgiyi teyit edemedik. Biz göreve gelmeden önce medyada yazılanlardı bunlar."
9 / 9