comScore

Galatasaray Galatasaray

Fenerbahçe'de Arda Turan'a yeşil ışık

12 Ekim 2017, Perşembe 09:07
Fenerbahçe'de Arda Turan'a yeşil ışık

Fenerbahçe yönetimi, Türkiye'ye dönme planı içerisinde olan Arda Turan için flaş bir hamlede bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe yönetimi, Barcelona'da kadroya giremeyen ve Galatasaray'a dönme planları yapan Arda Turan'a kapılarını açtı. Fenerbahçe yönetimi, Arda Turan'ı sarı lacivertli forma altında görmekten mutluluk duyacaklarını Arda Turan'a iletti.


Fenerbahçe'de flaş Arda Turan transferi gelişmesi


Fenerbahçe yönetiminde flaş Arda Turan hamlesi. Galatasaray'da dönüş planları için Cenk Ergün ile irtibatta olan Arda Turan'a sarı lacivertli yöneticiler kapı açtı.

Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre, Barcelona'da adeta istenmeyen adam haline gelen, ayrıca Milli Takım'ın 2018 Dünya Kupası elemlerindeki İzlanda yenilgisi sonrası hedef tahtasına oturtulan Arda Turan'a kucak açtı.
FENERBAHÇE'NİN BU TEKLİFİ ARDA TURAN'I DUYGULANDIRDI

Sarı-Lacivertli yöneticilerin tecrübeli yıldızla görüştüğü ve "Sana teklifimiz her zaman geçerli. Eğer gelmek istersen kapımız açık. Burasını da yuvan bil" ifadesini kullandığı öğrenildi. Oldukça zor günler geçiren Arda Turan'ın bu sözler sonrasında oldukça duygulandığı da belirtiliyor. Daha önce yaptığı açıklamalarda Türkiye'de Galatasaray'dan başka bir takımda oynamak istemediğini ifade eden Arda'nın yine ilk tercihi Sarı-Kırmızılılar olacak.

GALATASARAY OLMAZSA FENERBAHÇE'NİN YOLUNU TUTACAK

Fakat milli futbolcunun, Galatasaray'dan teklif gelmezse bu kez Fenerbahçe'nin önerisini ciddi şeklde gündemine alacağı iddia ediliyor.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz
 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.