comScore

Galatasaray Galatasaray

Fenerbahçe taraftarlarından yeni transferlere derbi motivasyonu

18 Ekim 2017, Çarşamba 11:37
Fenerbahçe taraftarlarından yeni transferlere derbi motivasyonu

Fenerbahçe taraftarları hafta sonu Galatasaray karşısında ilk kez forma giyecek yeni transferler için kollarını sıvamış durumda.

FutbolArena - Fenerbahçe futbol takımı hafta sonu Türk Telekom Stadyumu'nda Galatasaray karşısında zorlu bir 90 dakika mücadelesine çıkacak. Fenerbahçe'de bir çok oyuncu Galatasaray karşsında ilke kez forma giyecek. Sarı lacivertli taraftarlar Galatasaray derbisi öncesinde yeni transferler için kollarını sıvamış durumda. 


Fenerbahçe'de Galatasaray derbisinde yeni transferler taraftarlara emanet 


Fenerbahçe'de bir çok yeni transfer Galatasaray karşısında hafta sonu ilk kez mücadele edecek. Takım içerisinde Josef de Souza ve Volkan Demirel gibi tecrübeli isimler yeni transferlere karşılaşmanın önemini aktarırken, sarı lacivertli taraftarlarda sosyal medya aracılığı ile yeni transferlere Galatasaray derbisi motivasyonu veriyor.

SOSYAL MEDYA ARACILIĞI İLE DERBİ MESAJI YAĞIYOR
Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre, Fenerbahçeli eski oyuncular; bu sene takıma katılan Isla, Soldado, Neto, Dirar, Janssen, Valbuena gibi yıldızlara Galatasaray derbilerinin önemini anlatırlarken, taraftar grupları da sosyal medya kanalıyla bu isimlere mesaj yağdırıyor. Taraftarlar her gün yeni futbolculara sosyal medya aracılığıyla Galatasaray derbileriyle ilgili örnekler yolluyor ve motive ediyor.

Sarı Lacivertli takımla ilgili Fenerbahçe Haberleri için özel sayfamızı takip edebilirsiniz

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)