comScore

Galatasaray Galatasaray

Fenerbahçe ile anılan Gomis transferde kapıyı kapattı

26 Aralık 2018, Çarşamba 18:01
Fenerbahçe ile anılan Gomis transferde kapıyı kapattı

Transfer dönemi öncesi Fransız basınına konuşan Bafetimbi Gomis, futboldaki son birkaç yılını Al Hilal'de geçirmek istediğini söyledi.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe transfer gündeminde olduğu iddia edilen Bafetimbi Gomis, geleceği hakkında açıklamalarda bulundu. Galatasaray'ın eski golcüsü Al Hilal'de çok eğlendiğini ve orada oynamaya devam etmek istediğini ifade etti.
 

Bafetimbi Gomis transfer olacak mı?


Fransız basınından Foot Mercato'nun haberine göre Gomis, "Umarım Al-Hilal'de mümkün olduğu kadar uzun süre kalırım. Çünkü çok eğleniyorum. Futbolda birkaç yılım kaldı. Belki Fransa'ya da dönebilirim." dedi.

Riyad'da Al-Hilal için mücadele etmeyi seviyorum. Başka bir ligi, başka bir kültürü keşfettim. Ayrıca bu ligin gelişmesine de yardımcı oluyorum. Saint-Etienne, Lyon ve Marsilya'da iyi bir imaj bırakmıştım. Neden geri dönmediğimi soruyorlar. İlerde Fransa'da saha içinde veya başka bir yerde olabilirim. Neler olacağını göreceğiz. Şu an futbolcuyum, kariyerime yatırım yapıyorum. Birkaç yılım kaldı. Bazı hedeflerime ulaşmak için hala zamanım var." ifadelerini kullandı.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!