comScore

Galatasaray Galatasaray

Fenerbahçe - Galatasaray trafik ulaşımı ve bilet hakkında flaş gelişme! (16 Mart 2018 GS Haberleri)

16 Mart 2018, Cuma 15:09

Fenerbahçe - Galatasaray 17 Mart 2018 Cumartesi günü Kadıköy'de maçı izlemeye gidecek olan taraftarların dikkatine! Fenerbahçe - Galatasaray maçı bilet fiyatları ve Kadıköy'de maçı stattan izleyecek olan Galatasaray taraftarlarının ulaşımı hakkında son dakika haberi. 

FutbolArena - Fenerbahçe - Galatasaray Süper Lig 26. haftasında Kadıköy'de oynanacak dev derbi öncesinde maça gidecek olanlara önemli uyarı! Fenerbahçe - Galatasaray maçı bilet fiyatları dışında Fenerbahçe - Galatasaray derbisine gitmek isteyenler için ulaşım sorunu yaşamamak için Galatasaray kulübü resmi internet sitesinden açıklama yayınladı. Fenerbahçe - Galatasaray derbisini statta nasıl izlerim, izlemeye nasıl giderim? sorusunun cevapları ve GS Haberleri FutbolArena'da!


Fenerbahçe - Galatasaray maçı bilet fiyatları (17 Mart 2018 Cumartesi)


Süper Lig 26. haftasında Fenerbahçe ile Galatasaray şampiyonluk yarışını yakından ilgilendiren mücadelede Kadıköy'de karşı karşıya gelecekler. Fenerbahçe bu mücadele öncesinde ligde 47 puanla 4. sırada. Galatasaray ise haftaya 53 puanla lider durumda giriyor. Peki Fenerbahçe - Galatasaray maçı bilet fiyatları ne kadar? 

Spor Toto ve Migros kale arkası tribünü: 87 lira
Fenerium üst-Maraton üst A-B H-I blok: 109 lira
Fenerium üst-Maraton üst C-D-F-G blok: 130 lira
Fenerium alt-Maraton alt A-B-H-I blok: 195 lira
Fenerium alt-Maraton alt C-G blok: 216 lira
Fenerium alt-Maraton alt D-F blok: 250 lira
Maraton alt E blok: 297 lira
Fenerium alt E blok: 324 lira
1907 tribünü: 430 lira


Fenerbahçe - Galatasaray maçı trafik ulaşımı (17 Mart 2018 Cumartesi)


Süper Lig 26. haftasında oynanacak olan Fenerbahçe - Galatasaray derbisi öncesinde sarı kırmızılı kulüp resmi internet sitesinden ulaşım sorunu yaşanmaması adına resmi internet sitesinden taraftarları için önemli bir duyuru yaptı. 

AÇIKLAMA ŞU ŞEKİLDE:

19:00'da başlayacak derbi öncesinde, maç günü Galatasaray taraftarına Ülker Stadyumu'nda tek geçişlik pass kart dağıtımı  yapılmayacaktır.  Taraftarın daimi Passolig veya tek geçişlik pass kartlarını yanlarında bulundurması zorunludur.

Fenerbahçe maçı bileti bulunan Galatasaray taraftarlarının; biletlerini başka bir Passolig kartına transferi sistem tarafından engellenecektir. 

Galatasaray taraftarının münferit şekilde Ülker Stadyumu'na gidişi yasaktır. Taraftarlarımız saat 14:00'te Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu'nda toplanacak; bilet kontrolleri, üst aramaları yapıldıktan sonra Galatasaray Spor Kulübü tarafından organize edilen otobüslerle toplu olarak en geç saat 15:00'te Ülker Stadyumu'na intikalleri sağlanacaktır.

 

Fenerbahçe - Galatatasaray iddaa oranları


Fenerbahçe - Galatasaray derbisinde yeni oranlar ise açıklandı. İddaa şirketi dev derbiden 1 gün önce Fenerbahçe'nin oranını 2.00'den 1.90'a düşürdü. Beraberlik oranı değişmezken, Galatasaray galibiyetine verilen oran ise 2.65'ten 2.80'e yükseldi. 

Türkiye Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.