comScore

Galatasaray Galatasaray

Felipe Melo'dan Galatasaray'a geri dönüş sinyali! Resmen açıkladı

28 Mayıs 2019, Salı 17:27
Felipe Melo'dan Galatasaray'a geri dönüş sinyali! Resmen açıkladı

Galatasaray'ın eski futbolcusu Felipe Melo, ileride futbolcu Palmeiras ya da Galatasaray'da bırakmak istediğini söyledi.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra sarı kırmızılı camiayı unutamayan Felipe Melo, Brezilya'da çarpıcı açıklamalarda bulundu. Felipe Melo, Galatasaray'a geri dönüş sinyali verdi.
 

Felipe Melo, Galatasaray'a dönecek mi?


Brezilya ekibi Palmeiras'ta top koşturan 35 yaşındaki Felipe Melo, UOL Esporte sitesinin haberine göre ileride futbolcu Palmeiras ya da Galatasaray'da bırakmak istediğini söyledi.

Melo açıklamalarında, "Palmeiras, en çok ihtiyaç duyduğum anda beni kucakladı. Kariyerimi sona erdirmek için bir kulüp seçmek zorunda kalırsam, bunun Galatasaray veya Palmeiras olacaktır. Galatasaray'da bir idol oldum. Palmeiras ise bana kucak açtı. Bir önceki ayrılığımda zorlu bir durumdaydım. Palmeiras bana bu şansı verdi. Minnettarım." ifadelerini kullandı.

 

Galatasaray'da Marcao için Felipe Melo benzetmesi


Öte yandan Galatasaray'ın ocak ayında transfer ettiği Marcao, ülke basınına şampiyonluk gecesi yaşadıklarını anlattı. Türkiye'de taraftarların çok fanatik olduğunu belirten Marcao, kendisini Felipe Melo'ya benzettiklerini ve çok sevdiklerini söyledi. Marcao, Fatih Terim hakkında da "Baba gibi" yorumunu yaptı. 

"KARIM ŞİMDİ AYRILMAK İSTEMİYOR"

"Galatasaraylı taraftarlar, Brezilya'dakilere göre çok fanatik. Yaptığınız en ufak hareket bile çok büyük bir hale geliyor. Büyük bir sevgi var, kızlarımı bile seviyorlar. Onunla fotoğraf çektirmek istiyorlar. Karım uyum sağlamanın zor olacağını düşünüyordu ama şimdi ayrılmak istemiyor. Tarzımın Felipe Melo'ya benzemesini çok seviyorlar. Benim tarzım ona benziyor. Her zaman onunla karşılaştırıldım. Takım için canını veren, oyuncu gibi mücadele eden taraftarları gördüm."

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)