comScore

Galatasaray Galatasaray

Felipe Melo'dan Galatasaray sözleri: 'Geri dönmek isterim!'

17 Nisan 2020, Cuma 19:32
Felipe Melo'dan Galatasaray sözleri: 'Geri dönmek isterim!'

Felipe Melo, instagram'da katıldığı bir canlı yayında Galatasaray hakkında açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray'ın eski futbolcularından ve sarı kırmızılı taraftarların unutamadığı isimlerden Felipe Melo, katıldığı canlı yayında Türkiye'deki günlerine dair konuştu. 

Galatasaray'ı unutamadığını ve bir gün geri dönmek istediğini söyleyen Brezilyalı futbolcu, " Galatasaray'ı unutamıyorum. Galatasaray, Türkiye'nin en büyük kulübü ve her zaman kalbimde yer alıyor. Galatasaray'a bir gün geri dönmeyi çok isterim." ifadelerini kullandı. 
ÇAY SEVDASI

Türkiye'deki en güzel şeylerden birinin çay olduğunu söyleyen Felipe Melo, "Türkiye'de en güzel şey çay. Oğlum, Türkiye'de doğdu ve uyumadan önce sürekli çay içiyor." diye konuştu. (Derleme TRT Spor)

FELIPE MELO: "GALATASARAY'DA FARK VARDI"

"En iyi dönemim hakkında konuşmak zor. Örneğin Juventus'ta oynarken kupa kazanamadım ama düzenli oynadım. Fiorentina'da da aynısı oldu. Juventus ve Inter gibi kulüplere gitmem tesadüf değildi. Galatasaray'da harika sezonlar geçirdim ve çok fazla kazandık, farkı buydu. Ayrıca Galatasaray'da çok farklı bir aile ortamımız vardı. İtalya'da bir şeyler kazansam çok farklı olurdu. Türkiye'de aynı sürede, 4 yılda 8 kupa kazandım. Palmeiras'ta da şampiyon oldum ve Libertadores'te yarı finale yükseldik.

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!