comScore

Galatasaray Galatasaray

Felipe Melo ve Podolski'den Galatasaray'a destek

06 Kasım 2018, Salı 18:13
Felipe Melo ve Podolski'den Galatasaray'a destek

Galatasaraylı eski futbolcular Felipe Melo ve Podolski, Fatih Terim'in sosyal medyada başlattığı kampanyaya destek oldu. 

FutbolArena - Galatasaray kulübü yetkilileri ve sarı kırmızılı futbolcular PFDK sevklerine tepki göstermek adına Fatih Terim'in başlattığı "KenetlenBaşkaGalatasarayyok" hashtagi ile sosyal medyada paylaşımlarda bulundu. Galatasaray cephesinden yapılan bu paylaşımlara sarı kırmızılı eski futbolculardan da destek geldi. 

Galatasaraylı eski futbolcular Felipe Melo ile Podolski kendilerine ait sosyal medya hesaplarından, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in başlattığı kampanyaya destek olarak paylaşımlarda bulundu. Sarı kırmızılı taraftarlar, Felipe Melo ve Podolski'nin paylaşımlarına destek oldu. 


Hatırlanacağı üzere Fenerbahçe ile oynanan ve olaylı sonuçlanan derbinin ardından Galatasaray kulübünde Mustafa Cengiz, Fatih Terim, Hasan Şaş, Ryan Donk, Garry Rodrigues, Mariano, Abdurrahim Albayrak, Uğur Yıldız, Fahri Yılmaz, Eray Sözen, Hande Sümertaş PFDK'ya sevk edilen isimler olmuştu. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"