comScore

Galatasaray Galatasaray

Felipe Melo İstanbul'da! Fenerbahçe göndermesi

10 Aralık 2019, Salı 19:49
Felipe Melo İstanbul'da! Fenerbahçe göndermesi

Felipe Melo, İstanbul'da. Brezilyalı futbolcu basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 

FutbolArena - Galatasaraylı eski futbolcu Felipe Melo, İstanbul'da. Brezilyalı futbolcu basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 

"FATİH TERİM İLE TEKRAR ŞAMPİYON OLACAĞIZ"
Galatasaray benim her zaman kalbimde. Palmeiras ile sözleşmem sürüyor. Her zaman her şey olabilir tabi. Şampiyonlar Ligi'nde tabi şansımız kalmadı. Başımızda Fatih Terim var. Fatih Terim'e güveniyoruz. Tekrar şampiyon olacağız. Fatih Terim ile tekrar şampiyon olacağız. 

"FENERBAHÇE MAÇLARINDAN İYİ HATIRLARSINIZ"

Felipe Melo, "Türk Telekom Stadı'nda özdeşleşen bir gol sevincin var. Cumartesi günü de maçta olacaksın. Bir şov düşünüyor musun?" yönündeki soruya ise, "Belki bir sürpriz şov hazırlamışlardır benim için. Ben izleyici olacağım. Ben gelirken şovları yaptım. Fenerbahçe maçlarından da çok iyi hatırlarsanız." yanıtını verdi. 

"TÜRKİYE BENİM EVİM"
Galatasaray ve Türkiye'nin her zaman kendisi için farklı bir anlam ifade ettiğini söyleyen Felipe Melo, "Stada gideceğim, taraftarlarla tekrar buluşacağım. Bu benim için çok önemli. Türkiye ve Galatasaray'ın benim için her zaman farklı bir önemi var. Kalbimde her daim. Türk halkını çok seviyorum. Burası benim evim ve geldiğim için çok mutluyum." dedi. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!