comScore

Galatasaray Galatasaray

Felipe Melo ayrılığını anlattı: "Galatasaray'da tarih yazdım"

13 Mayıs 2020, Çarşamba 21:06
Felipe Melo ayrılığını anlattı:

Felipe Melo, Galatasaray'dan Inter'e transfer olduğu dönemi anlattı. Melo, "Galatasaray'da tarih yazdım" dedi.

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'ın eski futbolcusu Felipe Melo, bir dönem Bursaspor'da forma giyen kaleci Sebastien Frey'in canlı yayınına katıldı. Felipe Melo, Galatasaray'dan Inter'e transfer olmasını anlatırken, "Çocukluk hayalimdi" ifadesini kullandı.
 

Felipe Melo, Galatasaray'dan neden ayrıldı?


Football Italia'nın haberine göre Sebastien Frey'in instagram canlı yayınında çarpıcı açıklamalarda bulunan Felipe Melo, Galatasaray'dan Inter'e transfer olma kararını anlattı.

"KALBİMİN YARISI GALATASARAY'DA KALDI"
Felipe Melo açıklamalarında, ""Galatasaray'da tarih yazdım. Orada oynarken kendimi çok rahat hissediyordum çünkü Galatasaray taraftarları için bir idol haline geldim. Galatasaray'dan ayrılırken henüz yeni sözleşme imzalamıştım. Inter'de oynamak benim çocukluk hayalimdi. Kalbimin yarısı Galatasaray'da kaldı." dedi.

MELO'DAN CHIELLINI'YE BİR YANIT DAHA!
Felipe Melo, kendisini saygısızlıkla suçlayan eski takım arkadaşı Chiellini'ye bir kez daha yanıt verdi. İlk cevabında Galatasaray - Juventus maçı göndermesinde bulunan Melo, bu sefer "Şu an kitap yazmanın sırası değil çünkü insanlar ölüyor." ifadesini kullandı. Melo sözlerinin devamında, "Benimle sorunu olduğunu biliyorum, Siena maçından sonra onunla konuşmadım. Benden asla özür dilemedi. Kitabını satmak için beni kullanıyor." ifadelerini kullandı.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!