comScore

Galatasaray Galatasaray

Feghouli'ye övgü dolu sözler: "Her hoca için bir şanstır!"

17 Haziran 2019, Pazartesi 20:20
Feghouli'ye övgü dolu sözler:

Galatasaraylı futbolcu Feghouli hakkında, Fransız basınında yayınlanan röportajda  Fousseni Diawara tarafından övgü dolu ifadeler kullanıldı. 

FutbolArena Dış Haberler - Galatasaray'da geçtiğimiz sezonun ikinci yarısında sergilediği başarılı performansla şampiyonlukta büyük pay sahibi olan Feghouli'ye, Fransız basınından da övgüler geldi. Cezayir - Mali hazırlık maçının ardından France Football'da Cezayir Milli takımı hakkında yayınlanan bir röportajda Feghouli'ye de yer verildi. 

 Fousseni DiawaraCezayir Milli takımı hakkındaki sorulara yanıt verirken bu sezon Feghouli'nin Galatasaray'daki performansıyla birlikte genel iş ahlakı hakkında açklamalarda bulundu. Cezayirli futbolcuya övgüler yağdıran  Fousseni Diawara, şunları söyledi:
"FEGHOULİ HER TEKNİK DİREKTÖR İÇİN BİR ŞANSTIR"

"Feghouli bu sezon Galatasaray'da olağanüstü performans sergiledi ve aynı zamanda Milli takıma çağrıldığı maçlarda her zaman adil, arkadaşıyla iletişimi kuvvetli ve iş ahlakı olan bir futbolcu. Feghouli her teknik direktör için bir şanstır." ifadelerini kullandı. 
 

Feghouli Galatasaray'da kaç gol attı?


Feghouli bu sezon Galatasaray formasıyla Spor Toto Süper Lig'de 29 maçta 9 gol atarken, 6 asist yaptı. Türkiye Kupası'nda 5 maçta 3 gol, 1 asistlik performans sergileyen Cezayirli futbolcu tüm

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (12 Kasım 2019)