comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'in Survivor'da selam gönderdiği yarışmacı (Survivor Ardahan kimdir?)

29 Nisan 2020, Çarşamba 10:46
Fatih Terim'in Survivor'da selam gönderdiği yarışmacı (Survivor Ardahan kimdir?)

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Survivor'da yarışan Adanalı yarışmacı Ardahan Uzkanbaş'a selam gönderdi.

FutbolArena - Ekranların ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor'da yarışan Adanalı Ardahan Uzkanbaş, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in de dikkatini çekti. Survivor'ı takip ettiği bilinen Fatih Terim, kendisi gibi Adanalı olan yarışmacıya Acun Ilıcalı aracılığıyla selam gönderdi. 

Arsenal forması giyen Mesut Özil ile eşi Amine Gülşe ise futbolcu olan Aycan Yanaç'a selam gönderdi.
 

Survivor Ardahan kimdir? 


Survivor'da 28 Nisan Salı günü yayınlanan programda ada konseyi sırasında Acun Ilıcalı, yarışmacılardan Ardahan'a dönerek, "Sana selam getirdim" dedi. Ardahan'ın, "Çok sevindim, kim" sorusuna karşılık Acun Ilıcalı, "Fatih Terim Hocamızla konuştum. 'Toprağıma selam söyle' dedi" ifadelerini kullandı. 
Ardahan ise Fatih Terim'in selamı için çok mutlu olduğunu ifade ederek, "Kalbimdesin hocam, çok seviyorum seni. Allah razı olsun" diyerek yanıt verdi.AYCAN YANAÇ İÇİN MESUT ÖZİL VE EŞİNDEN SELAM

Öte yandan yarışmacılar arasında yer alan kadın futbolcu Aycan Yanaç'a da Mesut Özil ile eşi Amine Gülşe selam gönderdi. Almanya doğumlu olan ve Kadın Futbol Milli Takımı'nda da mücadele eden Aycan Yanaç, Mesut & Amine çiftine teşekkür etti.

SON DAKİKA SURVIVOR HABERLERİ

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!