comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'in Selahattin Aydoğdu için ifadesi belli oldu

13 Ekim 2020, Salı 12:20
Fatih Terim'in Selahattin Aydoğdu için ifadesi belli oldu

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, işletmeci Selahattin Aydoğdu ile arasında geçen olayla ilgili ifade verdi.

FutbolArena - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ile işletmeci Selahattin Aydoğdu arasında yaşanan olayla ilgili savcılık ifadeleri ortaya çıktı. Fatih Terim'in olayla ilgili savcılığa verdiği ifadesi Sabah Gazetesi'nde yer aldı.

"ÖNCE BİR YUMRUK, ARDINDAN DA TOKAT ATTIM"
Galatasaray Teknik direktörü Fatih Terim, iki damadının silahla basit yaralama suçundan ceza almasının istendiği davada tanık olarak ifade verdi. Fatih Terim savcılık ifadesinde, "Olay günü Bodrum'da bulunan yazlığımda tatildeydim. Selahattin Aydoğdu'nun damadıma ve kızıma yönelik tacizlerini duyunca kendisini aradım. Benimle hakaret içerikli konuşup telefonu kapattı. Ben de yanıma iki damadımı ve şoförümü alarak İzmir'e gittim. Selahattin Aydoğdu'nun mekanına gittim. Kendisine önce bir yumruk, ardından da tokat attım. Daha sonra damatlarımla birlikte olay yerinden ayrıldım. Damatlarım kimseye vurmadı, aksine beni sakinleştirmeye çalıştılar." dedi.

İddianame kapsamında, Ahmet Baran Çetin ve Volkan Bahçekapılı hakkında iki kez 'silahla basit yaralama', birer kez 'silahla kemik kırığı olacak şekilde yaralama', 'mala zarar verme' ve 'silahla yaralamaya teşebbüs' suçlarından ceza istenmişti.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)