comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'in Saracchi ve Onyekuru planı

31 Aralık 2019, Salı 14:31
Fatih Terim'in Saracchi ve Onyekuru planı

Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim, Saracchi ve Onyekuru için programını hazırladı.

FutbolArena - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, ligin 2.yarısı için çalışmalara izinde de olsa başladı. Tatilini ailesi ile birlikte geçiren Fatih Terim, Saracchi ve Onyekuru için özel bir çalışma programı hazırladı. Terim'in iki oyuncu ile alakalı gördüğü handikap ve yaşadığı endişe aynı.
 

Galatasaray Transfer Haberleri 31 Aralık 2019


Hem Saracchi hem de Onyekuru'nun ligin ilk yarısında düzenli forma şansı bulamaması, maç eksiği olması nedeniyle Terim, 2 oyuncunun da lige iyi bir giriş yapması için İtalyan kondisyoner Bartali ile görüştü. Terim iki ismin de kampa hiç geç kalmadan katılmasını isterken hem Saracchi'ye hem de Onyekuru'ya hazırlık maçları ve kupada görev vererek ligin 2.yarısına hazır girmelerini hedefliyor

MARCELO SARACCHİ OYNADIĞI TAKIMLAR
Ülkesinin Danubio takımının altyapısında futbolunu geliştiren Marcelo Saracchi, 2015 yılında A Takım'a yükselme başarısı gösterdi. 2 sezonda ortaya koyduğu futbollla River Plate'in ilgisini çeken Marcelo Saracchi, 2017 yılında 2,1 milyon euro bonservis bedeliyle Arjantin'in en büyük takımlarından birine transfer oldu.

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)