comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'in sağlık durumu nasıl? Galatasaray'da Koronavirüs test sonuçları

23 Mart 2020, Pazartesi 23:43
Fatih Terim'in sağlık durumu nasıl? Galatasaray'da Koronavirüs test sonuçları

Galatasaray'da Perşembe günü yapılan Koronavirüs test sonuçları açıklandı. Fatih Terim'in test sonuçları pozitif çıktı. Peki takımda son durum ne? Fatih Terim'in sağlık durumu ve diğer bilgiler. 

FutbolArena - Fatih Terim'in sağlık durumu nasıl? Galatasaray'da Abdurrahim Albayrak ve Fatih Terim dışında başka herhangi bir isimde test sonuçları pozitif çıkan isim var mı? Galatasaray'da Perşembe günü yapılan test sonuçları Pazartesi günü çıktı. Teknik Direktör Fatih Terim'in koronavirüs test sonucu pozitif çıktı. 

Galatasaray'da takımda koronavirüs test sonuçlarının pozitif çıkan herhangi bir ismin olmadığının öğrenildi. Ancak derbiden sonra Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Başkan Yardımcısı Yusuf Günay ve teknik direktör Fatih Terim, toplantıda bir araya geldikleri için Mustafa Cengiz ile Yusuf Günay, Salı günü test yaptırdı ve sonuçları bekleniyor. 
 

Galatasaray'da Koronavirüse yakalanan futbolcu var mı?


Galatasaray'da tüm takım, teknik heyet ve staff ekibine Perşembe günü yapılan Koronavirüs testlerin sonuçları Pazartesi günü çıktı. Teknik Direktör Fatih Terim'in test sonuçları negatif çıkarken, öncesinde Abdurrahim Albayrak ve eşinin Koronavirüs testlerinin pozitif çıktığını açıklamıştı. Galatasaray'da Koronavirüs test sonuçları pozitif çıkan oyuncu olmadığı öğrenildi. 
PEKİ FATİH TERİM'İN SAĞLIK DURUMU NASIL?

Fatih Terim'in tedavi gördüğü hastaneden bugün (24 Mart Salı - 16.40) yapılan açıklamada, "Klinik bulguları iyi olan Fatih Terim'in hafif öksürük dışında şikayeti bulunmamaktadır. Hastamızın durumu yakından takip edilmektedir." ifadeleri kullanıldı.

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)