comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'in sağlık durumu nasıl? (Fatih Terim iyi mi? 25 Mart 2020)

25 Mart 2020, Çarşamba 12:15
Fatih Terim'in sağlık durumu nasıl? (Fatih Terim iyi mi? 25 Mart 2020)

Fatih Terim'in sağlık durumuyla ilgili kızı Buse Terim'den yeni bir paylaşım geldi. Fatih Terim nasıl, Fatih Terim sağlığı, Fatih Terim son durum gibi aramaların yanıtları haberimizde.

FutbolArena - Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'in sağlık durumuyla ilgili kızı Buse Terim'den yeni bir paylaşım geldi. Sosyal medya hesabından babası Fatih Terim ile ilgili son gelişmeleri paylaşan Buse Terim, deneyimli teknik adamın sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi. Fatih Terim iyi mi, Fatih Terim sağlığı, Fatih Terim sağlık durumu, Fatih Terim ne zaman hastaneden çıkacak gibi soruların yanıtları burada.
 

Fatih Terim'in sağlık durumu nasıl? Fatih Terim iyi mi?


Sosyal medya hesabından Fatih Terim'in son durumuyla ilgili paylaşım yapan Buse Terim, "Bugün yeni bir haber yok, dün ile aynı. Babam iyi. Daha iyi olacak, biliyorum. Bugün bizler aile fertleri olarak pek iyi değiliz ama iyi olacağız. Bu hastalık şu anda hepimize olabilir, hepimizde olabilir ve farkında bile olmayabiliriz. Bu yüzden uyarıları dinleyin, kalabiliyorsanız evde kalmaya devam edin. Hepinizin iyi dileklerini okuyorum ve hislerimizin karşılıklı olduğunu bilmenizi istiyorum" ifadelerini kullandı.

60 YAŞ ÜZERİ İÇİN NASIL BİR TEDAVİ UYGULANIYOR?

Sağlık Bakanlığı tarafından oluşturulan Bilim Kurulu'nun üyelerinden Profesör Doktor Alpay Azap, FutbolArena TV'de Fatih Terim ile birlikte risk grubunda yer alan hastalara yapılan müdahale yöntemlerini anlattı.

"Bu konuda da yapılacaklar çok belli. Sağlık görevlileri kendilerine verilen rehber doğrultusunda hastalara müdahale ediyor. Eğer kişinin solunum sıkıntısı, ileri yaş, kalp, akciğer hastalıkları, yüksek tansiyon ve bağışıklık sisteminin baskılanıyor olması gibi durumlar varsa mutlaka hastaneye yatırılmadı. Bu risk grubunda birinci basamak için tedaviler ve ilaçlar var. Kısmen fayda sağlayan ilaçlarla başlıyoruz. Eğer buna yanıt alamazsak Çin'den gelen ilacı kullanıyourz. Başka tedavi yöntemleri de var. Bunları uyguluyoruz."

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"