comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'in sağlık durumu için son dakika açıklaması

27 Mart 2020, Cuma 12:09
Fatih Terim'in sağlık durumu için son dakika açıklaması

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in kızı Buse Terim Bahçekapılı sosyal medyadan yaptığı paylaşımla babası hakkında son durumu özetledi.

FutbolArena - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in koronavirüs tanısıyla tedavi altına alınmasının ardından sağlık durumuyla ilgili son bilgileri kızı Buse Terim Bahçekapılı paylaştı. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Buse Terim Bahçekapılı, deneyimli teknik adamın sağlık durumunun daha iyiye gittiğini duyurdu.
 

Fatih Terim'in sağlığında son durum nasıl?


Sosyal medyadan babası Fatih Terim hakkında paylaşım yapan Buse Terim Bahçekapılı, "Herkese merhaba, babamın durumunu merak edenler için daha iyi ve iyiye gidiyor. İnşallah daha da iyi olacak. Şifa bekleyen, bu hastalıkla mücadele eden herkese geçmiş olsun ve şifa diliyorum. Daha güzel haberler vereceğim günü iple çekiyorum. Sevgiler." dedi.

FUTBOLCULARINI TABLETTEN TAKİPTE
 
Fatih hocanın Ipad'inden tüm futbolcularını ve çalışmalarını da takip ettiği belirtildi.  

Sarı kırmızılı futbolculara her gün evde yapmaları adına gönderilen antrenmanlar ve çalışma programlarının da bu sisteme yüklendiği, Fatih hocanın da yakından takip edip bilgi aldığı belirtildi. 

Fatih Terim oyuncuların kondisyoner ve fizyoterapistlere gönderdiği videoların yanı sıra form durumları, sağlık durumları ile ilgili de yardımcıları ve kulüp doktorları ile görüşerek iletişim halinde kalıyor.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"