comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'in kızı Merve Terim'den tazminat göndermesi

11 Şubat 2019, Pazartesi 21:35
Fatih Terim'in kızı Merve Terim'den tazminat göndermesi

Fatih Terim'in kızı Merve Terim Çetin, milli takım teknik direktörü Mircea Lucescu'nun ayrılığı sonrası Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile tazminat göndermesinde bulundu.

FutbolArena - TFF, A Milli Takım teknik direktörü Mircea Lucescu'nun sözleşmesinin karşılıklı olarak feshedildiğini açıkladı. Galatasaray patronu Fatih Terim'in kızı Merve Terim Çetin olayın ardından Twitter hesabından yayınladığı mesaj ile tazminat göndermesinde bulundu.
 

Merve Terim'den tazminat açıklaması


Fatih Terim'in kızı Merve Terim Çetin sosyal medyadan yaptığı açıklamada, "Sevgili sanatçı dostlarımızdan, Lucescu'nun tazminatı için de aynı hassasiyeti bekliyor, haklarını helal etmediklerini söyleyen twitler bekliyorum. Zira sanatçı dediğin her konuya duyarlı olmalı. Aksi takdirde, tepki kişiye odaklı olur." ifadelerini kullandı.

TFF sözleşmenin tek taraflı feshedilmesi nedeniyle Fatih Terim'e 12 milyon 950 bin lira ödemek zorunda kalmış ancak mahkeme hakkaniyet indirimi yaparak bedeli 5 milyon 250 bin TL'ye düşürmüştü.
MERVE TERİM'İN TFF İSYANI

Daha önce de TFF'nin merhum Talat Terim için yaptığı paylaşıma tepki gösteren Merve Terim Çetin, "Bu kurumu yönetmeyi beceremediğiniz zaten hepimiz tarafından aşikar, ancak size emek vermiş,nice başarılar kazandırmış, herşeyin ötesinde acılı bir evlat için şunu yapacak kadar "alçalabileceğinizi" düşünemedik. Acının "kimliği" olmaz, size Yazıklar olsun!" demişti.

Son dakika Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)