comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'in kızı Buse Terim ve eşine Arda Turan soruldu

20 Ekim 2018, Cumartesi 13:44
Fatih Terim'in kızı Buse Terim ve eşine Arda Turan soruldu

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in kızı Buse Terim ve eşi Volkan Bahçekapılı, Arda Turan'la ilgili gelen soruları yanıtsız bıraktı. 

FutbolArena - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in kızı Buse Terim ve eşi Volkan Bahçekapılı, bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Buse Terim, Show TV kameralarına yaptığı açıklamada son dönemde aldığı kilolarla ilgili sosyal medyadan kendisine yöneltilen yorumlara isyan edişi hakkında konuşurken, ikiliye Arda Turan ve Berkay Şahin arasında yaşanan kavga da soruldu. ,


Arda Turan - Berkay Şahin kavgası


Buse Terim ve eşi Volkan Bahçekapılı, Arda Turan'ın Berkay Şahin'in burnunu kırması ve sonrasında gelişen olaylarla ilgili olarak gelen soruya yanıt vermek istemedi. Volkan Bahçekapılı, "Biz hiç o konulara girmeyelim." diyerek soruları yanıtsız bıraktı. Eşi Buse Terim de aynı şekilde Arda Turan'la ilgili gelen soruları yanıtsız bıraktı. 
 

Buse Terim kimdir?


Buse Terim, 21 Ağustos 1990 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Annesi Fulya Terim, babası Teknik Direktör Fatih Terim'dir. Merve adında ablası vardır. Okuduğu Yüzyıl Işıl Koleji'nden 2007 yılında mezun oldu. 2011 yılında da New York Fashion Institute of Technology'de Moda Pazarlama ve Yöneticiliği bölümünü bitirdi.

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"