comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'in kavga ettiği Selahattin Aydoğdu kimdir?

15 Temmuz 2017, Cumartesi 15:38
Fatih Terim'in kavga ettiği Selahattin Aydoğdu kimdir?

Fatih Terim - Selahattin Aydoğdu kavga iddiası gündem yarattı! Selahattin Aydoğdu kimdir?

FutbolArena - Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in İzmir Alaçatı'da kavga ettiği iddiası gündem yarattı. Fatih Terim'in damatlarıyla birlikte Selahattin Aydoğdu'nun sahibi olduğu restorana giderek kavga çıkardığı iddia edildi. Adana Demirspor'un eski başkanlarından olan Selahattin Aydoğdu hakkında ilginç bir detay da dikkat çekti.


Fatih Terim - Selahattin Aydoğdu kavgası doğru mu?


Spor muhabiri Kadri Çetinçalı'nın sosyal medyadan paylaştığı bilgilere göre; Fatih Terim ve damatları Alaçatı'da bir işletmenin sahibiyle kavga etti. İşletme ile Fatih Terim'in damadının dükkanı arasındaki tente yüzünden başlayan tartışmanın büyüdüğü ve kavgaya dönüştüğü ifade edildi. Fatih Terim'in kavga sırasında işletme sahibi Selahattin Aydoğdu'ya kafa attığı ardından kavganın büyüdüğü ve Terim'in burnunun kırıldığı iddia edildi. Yaşanan olay sonrası polislerin mekana geldiği ve Selahattin Aydoğdu cephesinin Fatih Terim'den şikayetçi olduğu belirtildi. Adana Demirspor'un eski başkanlarından Selahattin Aydoğdu şu anda TFF'de yönetim kurulunun yedek üyesi.

YÜZEVLER RESTORANINDAN AÇIKLAMA
Fatih Terim ve damatlarının bastığı iddia edilen restoranın sosyal medya hesabından bir açıklama yapıldı ve şu ifadeler kullanıldı:

"Ey Fatih Terim gece 00:00'da adamlarınla Alaçatı'da alkollü olarak mekan basıyorsun. Bastığın mekandan koşa koşa kaçıyorsun. Buradayız! Umarız adalet isminin altında ezilmez."


 

Selahattin Aydoğdu kimdir, kaç yaşında, nereli?


Aslen Mardinli olan fakat ufak yaşlardan bu yana Adana'da yaşayan Selahattin Aydoğdu, 1992 yılından bu yana kebapçılık yapıyor. Adana'da açtığı ilk işletmenin ardından Türkiye'nin çeşitli yerlerinde şubeler açan Selahattin Aydoğdu, Adana Demirspor'un da bir dönem kulüp başkanlığını yaptı. Aynı zamanda Galatasaray kongre üyesi olan Selahattin Aydoğdu'nun şu anda TFF yönetiminde yedek listede olduğu da ifade edildi.

FutbolArena akşam haber turu (19 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.