comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'in gelişiyle eski yöneticiden Cenk Ergün'e istifa çağrısı

22 Aralık 2017, Cuma 00:41
Fatih Terim'in gelişiyle eski yöneticiden Cenk Ergün'e istifa çağrısı

Galatasaray'ın eski yöneticisi İskender Baydar, Fatih Terim'in yeniden kulübe dönmesinin ardından Cenk Ergün'ün aralarında bulunduğu 4 yöneticiye istifa çağrısı yaptı.

FutbolArena - Galatasaray, teknik direktör Fatih Terim'in geri dönüşünü resmen KAP'a bildirdi. Galatasaray'ın eski yöneticisi İskender Baydar bu gelişmenin ardından Fatih Terim'e karşı çıktıklarını iddia ettiği 4 yöneticiyi istifaya davet etti. Baydar sosyal medyadan yaptığı açıklamada sözkonusu isimlerin Can Topsakal, İsmail Sarıkaya, Celal Canoğuz ve Cenk Ergün olduğunu öne sürdü.
 

Galatasaray'da Fatih Terim'i istemeyen yöneticiler kimdi?


İskender Baydar paylaşımlarında, "Östersunds maçından sonra olması gereken bugün oldu, yuvanıza hoş geldiniz hocam. Yalnız biz Östersunds maçından sonra "Fatih Terim gelmeli" derken kulüp içinde karşı çıkan, engelleyen yönetici veya profesyonel kim varsa yalakalık olsun diye bugün farklı bir şey yazmayı düşünüyorsa yazmasın; rezil ederim. Eğer biraz onurları varsa yöneticiler Can Topsakal ile İsmail Sarıkaya ve Kulüp Genel Koordinatörü Celal Canoğuz ile Sportif Direktör Cenk Ergün'ün Terim ile anlaşıldıktan sonra istifa etmesi lazım.. Çok zor değil, ben ettim" ifadelerini kullandı.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 
 

FutbolArena haber turu (25 Mart 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.