comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'in galibiyeti getiren soyunma odası sözleri

12 Mart 2018, Pazartesi 17:38
Fatih Terim'in galibiyeti getiren soyunma odası sözleri

Fatih Terim, Atiker Konyaspor maçının devre arasında yaptığı konuşma ile Galatasaray futbolcularını ateşledi ve galibiyetin zeminini hazırladı.

FutbolArena Özel - Karşılaşmanın ilk yarısını Atiker Konyaspor karşısında 1-0 geride kapatan Galatasaray'ı silkeleyen, galibiyeti getiren anlardan biri, Fatih Terim'in devre arasında yaptığı konuşma oldu. Futbolcular dahil Sportif AŞ Başkanvekili Abdurrahim Albayrak'ın da etkilendiği o konuşmaya ise FutbolArena ulaştı.
 

Galatasaray, Atiker Konyaspor maçını nasıl çevirdi?


Fatih Terim 45 dakika sonunda taktiksel taleplerini oyuncularına aktardıktan sonra soyunma odasında etrafına toplayıp "Siz galip de olsanız, yenik de olsanız Galatasaray futbolcususunuz. Galatasaray futbolcusu kendine inanır, güvenir. İlk yarıdaki gibi güvensiz bir takım olamaz. Rakip yere yattı mı kalkmıyor. Deplasmanda galip olan her Anadolu takımı bunu yapar. Siz oyuna gelmeyeceksiniz. Gerilmeyeceksiniz. Bu maçı kazanacağımıza inanıyorum. Siz de inanın. Şampiyonluk için maç maç hepsi birbirinden önemli. İkinci yarıda hepinizden daha hırslı, daha inançlı olmanızı bekliyorum." dedi.

Terim'in bu sözleri ile motive olan Galatasaray futbolcuları, ikinci yarıda Atiker Konyaspor karşısında 2 gol bularak mücadeleyi galip tamamladı.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.