comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'in Galatasaray için istediği 2. transfer hedefi

31 Aralık 2017, Pazar 17:37
Fatih Terim'in Galatasaray için istediği 2. transfer hedefi

Sol bekin yanı sıra Galatasaray yönetiminden bir transfer daha isteyen Fatih Terim, yeni hedefini belirledi.

FutbolArena Özel - Galatasaray'da Teknik Direktör Fatih Terim, sol bek takviyesinin ardından transfer dönemindeki 2. hedefini de belirledi. Galatasaray Transfer gündemindeki son dakika gelişmeleri FutbolArena'da!
 

Galatasaray kanat transferi yapacak mı?


Sol bek transferinin ardından Terim'in takviye istediği ikinci mevkii ise kanat-forvet oldu. Fatih Terim, Galatasaray yönetiminden hem kanatlarda hem de forvette oynayabilecek bir futbolcu transferi talep etti.
Sarı kırmızılılar sol bek transferi sonrasında Terim'in istediği özelliklerde bir ofansif oyuncuyu kadrosuna katmaya çalışacak.
 

Galatasaray'dan hangi futbolcular ayrılacak?


Terim, ara transfer döneminde gönderilecek futbolcular da dahil olmak üzere, bütün oyuncuları Antalya'ya götüreceğini takıma iletti.
Sarı kırmızılılarda ayrılması beklenen yedek kaleci Carrasso ile Türkiye Kupası'nda Terim'den şans bulamayan Emrah Başsan da, kampa kadar transferleri gerçekleşmezse Antalya'ya götürülecekler. 

Fatih Terim hem kampta tüm oyuncularına bir şans daha vermek istiyor, hem de hiç kimseye sırtını çevirmek istemiyor. Terim, futbolcuların hırsını arttırmak için Galatasaray kadrosunda bulunan herkese formayı giyebileceğine yönelik umut verme amacında... Bu doğrultuda hiçkimse Florya'da bırakılmayacak..
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

SON 24 SAATTE NELER YAŞANDI?

FutbolArena haber turu (25 Mart 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.