comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'in Fenerbahçe maçı planı

14 Şubat 2018, Çarşamba 11:13

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, Spor Toto Süper Lig'de oynanacak Fenerbahçe derbisine kadar puan kaybı yaşamak istemiyor.

FutbolArena - Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, Spor Toto Süper Lig'de oynanacak Fenerbahçe derbisine kadar puan kaybı yaşamak istemiyor. Terim, Kadiköy'de 4'te 4 yaparak gitme hedefinde.


Fatih Terim'in Fenerbahçe maçı planı


Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, Spor Toto Süper Lig'de oynanacak Fenerbahçe derbisine kadar puan kaybı yaşamak istemiyor. Habertürk Gazetesi'nin haberine göre, Liderlik koltuğuna oturan Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim, Fenerbahçe derbisine kadar puan kaybı istemiyor. Kasımpaşa, Bursa, Karabük ve Konya maçlarından zafer bekleyen Terim, Kadıköy'e 4'te 4'le gitmenin hesaplarını yapıyor.

Önlerindeki 4 maçı da kazanmaları durumunda, şu anda 1 puan olan farkın daha da açılacağını düşünen futbolcular da bu hedefi gerçekleştirmek için kenetlendi. Fikstür avantajının da ellerinde olduğunu hesaplayan Sarı-Kırmızılılar, 4 maçtan 12 puan toplamaları halinde şampiyonluk ibresinin tamamen kendilerine döneceğini düşünüyor.
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.