comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'in ambargosuna Erman Toroğlu'ndan sert tepki

24 Ağustos 2019, Cumartesi 01:07
Fatih Terim'in ambargosuna Erman Toroğlu'ndan sert tepki

Erman Toroğlu, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in A Spor, Beyaz TV ve TRT Spor Galatsaray muhabirlerinin antrenmana alınmamasıyla ilgili kararına sert tepki gösterdi. 

FutbolArena - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in kararıyla A Spor, TRT Spor ve Beyaz TV Galatasaray muhabirlerinin sarı kırmızılı takımın antrenmanlarına alınmayacağı öğrenildi. Serkan Korkmaz A Spor canlı yayında bu gelişmeyi aktardıktan sonra Erman Toroğlu, Fatih Terim hakkında son derece çarpıcı yorumlarda bulundu. 

SERKAN KORKMAZ: "KİŞİLERLE BU HESAPLAR GÖRÜLMELİ"
A Spor, TRT Spor, Beyaz TV muhabirleri bizzat Galatsaaray Teknik Direktörü Fatih Terim tarafından bilgilendirildi. Her bazı yorumcular sebebiyle, Galatasaray antrenmanına alınmayacak. Basın toplantılarında ise kendilerine cevap verilmeyecek. Bu bir problem ve net bir problem. Bundan dolayı cezalandırılan kişiler, bence izleyiciler, Galatasaray'a gönül verenler, Galatasaraylıları cezalandırılan bir tutum olduğunu düşünüyoru. Bu ülke hukuk devleti. Varsa bir problemi, o kişilerle bu hesaplar görülmeli. 

ERMAN TOROĞLU: "BİZ SENİ KARŞIMIZA ALIRSAK NE YAPACAKSIN FATİH TERİM?"

"Fatih Terim duyduğum kadarıyla muhabirlere "Sen, sen, sen diye hitap etmiş ve sebeplerini söylemiş." Fatih Terim, Galatasaray Teknik Direktörü olarak söylüyor. Galatasaray kulübü ne yapıyor? Benim üç tane muhabirim. Nerede çalışırsan çalışsın. Soru soracaklarmış, Fatih hoca demiş ki, "Sakın soru sormayın, sorularınıza yanıt vermem." Ne diyorsun sen arkadaş ya? 

Erman Toroğlu sözlerine, "Fatih Terim bunu nasıl yaparsın ya? Sen bindiğin dalı kesiyorsun. Seni bir yere getiriyorsa o basın mensupları getirdi. Seni artılı, eksili konuşarak getirdiler. Yok ya! Seni tenkit edebilirler. Sınırı aşıp hakaret ediyorlarsa mahkemeye verirsin. O şahıstır, şirket değil. Sen 3 televizyonu karşına alıyorsun. Peki ya biz seni karşımıza alırsak ne yapacaksın Fatih Terim? Galatasaray kulübü açıklama yaptı ve ben bu işi kabul etmiyorum dedi. İstifa mı edeceksin?" diye devam etti. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!