comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'i Sivas'ta memnun eden gelişme

08 Kasım 2020, Pazar 21:43
Fatih Terim'i Sivas'ta memnun eden gelişme

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Sivasspor maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig 8. haftasında deplasmanda Sivasspor'u 2-1 mağlup etti. 

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, maçın ardından açıklamalarda bulundu. 
"BU MORAL VE 3 PUANA İHTİYACIMIZ VARDI"

Oyuncularımı kutluyorum. Sivas'tan bu atmosferde 3 puan almak önemli. Rakipleriniz veya sizden öndekiler kaybetmişken. Milli arada bazı şeyleri daha rahat yapabilmek için böyle bir morale ve 3 puana ihtiyaç vardı. 

"60-65 DAKİKA İYİ OYNADIK"

Açıkçası oyunun 60-65 dakikasını çok iyi oynadık diyebilirim. En azından bir tutam da olsa iyi futboldan örnekler verdiğimizi düşünüyorum. Çok farklı olabilirdi 2-0'dan sonra. Ancak 2-1'den sonra olay başka tarafa da dönebilirdi. Ancak her şeklini veya her şekline hazır olmak lazım. Gerek saha parselizasyonu, gerek saha organizasyonu 1 saat çok iyiydi. 

2-1'DEN SONRA YİNE Mİ? SORUSU BELİREBİLİR"

2-0'dan sonra 2-1 olmasıyla birlikte bazı paniklerin olması çok doğal. Yine mi diye oyuncunun kafasında böyle bir şey gelişebilir. Sonuç olarak kazanmak güzel bir şey.

ARDA TURAN HAKKINDA

Çok iyi oynadı Arda Turan. Hem liderlik yaptı. Hem de çok iyi oynadı. Hatasız diyebileceğimiz bir oyun oynadı. Takım içinde seviliyor. Ben de buradan kendisini tebrik ediyorum. Duygusal an yaşadıysa, yaşanacak bir yer de burası. Hak etti. Epey sıkıntı çekti. Rabbim tabii sabredene gereğini veriyor. Ben de gururla izledim. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"