comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'i basın toplantısında duygulandıran an

17 Eylül 2020, Perşembe 21:33
Fatih Terim'i basın toplantısında duygulandıran an

Fatih Terim, Neftçi Bakü maçının ardından basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turunda deplasmanda Neftçi Bakü'yü 3-1 mağlup etti. Maçın ardından Fatih Terim basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 

"OYUNCULARIMDAN MEMNUNUM"
Oyuncularımdan memnunum, iyi mücadele ettiler. Bol pozisyon bulduk. Kornerden yediğimiz gol dışında turu garanti edecek bir oyun ortaya koyduk.

"BAZI FUTBOLCULARIMIZIN OYNAMAYA İHTİYACI VAR"

Bazılarının oynamaya ihtiyacı var; Luyindama gibi. 6-7 oyuncumuz nispeten dinlenmiş oldu. Bunu zaman zaman yapmak zorundayız. Doğru rotasyon önemli. Bugün mesele turu geçip evimize gitmekti. Kazasız belasız bir maç oldu. Mesele bugün turu geçip evimize gitmekti. Kazasız, belasız bir maç oldu. Allah'a şükür kimsenin ağır bir sakatlığı yok. Ama oyuncu değişiklikleri hayatımızda olacak artık.

"İYİ Kİ HAYATIMDA GALATASARAY VAR"

Kardeş Azerbaycan'dan kardeşçe ayrılıyoruz. Onlar bizim kardeşimiz. Bugün benim 500. maçım teknik direktör olarak. Bunu kelimelerle anlatmak çok zor. İyi ki hayatımda Galatasaray var. 

"HAJDUK KARŞISINDA DİKKATLİ OLMALIYIZ"

Hajduk Split maçının bir devresini otelde seyrettim. Sonra maça kadar soyunma odasında izledim. Sonuç olarak eski ve tarihi önemli bir kulüp. Neticede Hırvatistan'ın önemli bir kulübü. Dikkat etmeliyiz. 

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)