comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'den yönetime: 'Derhal gönderin!'

29 Aralık 2017, Cuma 20:32
Fatih Terim'den yönetime: 'Derhal gönderin!'

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, yılbaşı tatili için Amerika'ya gitmeden önce yönetime verdiği raporda yabancı kontenjanının boşaltılmasını istedi. 

FutbolArena Özel - Galatasaray Transfer çalışmaları kapsamında Ocak ayı öncesinde kollar sıvandı. Yılbaşı tatili için ailesiyle birlikte Amerika'ya giden Fatih Terim, seyahat öncesinde yönetime raporunu sundu. GS Transfer Haberleri FutbolArena'da!


Galatasaray Ocak ayı transfer haberleri (2018)


Galatasaray'da Teknik Direktör Fatih Terim, Amerika'ya gitmeden önce yönetime sunduğu raporda yabancı kontenjanının boşaltılmasını istedi.

Kadrosundaki 14 yabancı kontenjanı dolu olan Galatasaray'da, Teknik Direktör Fatih Terim yabancı sınırı nedeniyle Cedric Carrasso ile yolları ayrılmasını istedi. Ara transfer döneminde Galatasaray yönetimi, Terim'in isteği üzerine hiç vakit kaybetmeden Carrasso ile görüşüp sözleşmesini feshedecek.
FATİH TERİM NE ZAMAN DÖNECEK?

Süper Lig'de devre arasına girilmesi üzerine Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Amerika'ya gitti. Kızı Merve Çetin ve eşi Fulya Terim ile birlikte başarılı teknik adam Amerika'ya giderken torunu Yaman ile hasret giderecek.

Ailesiyle yılbaşını Amerika'da geçirecek olan Fatih Terim, 2 Ocak'ta İstanbul'a dönecek.

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Aytemiz ile haftanın futbolcusu Feghouli seçildi


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.