comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'den Ünal Aysal'a ince gönderme! "Nerede kalmıştık?"

22 Aralık 2017, Cuma 17:34
Fatih Terim'den Ünal Aysal'a ince gönderme!

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim imza töreninde "Nerede Kalmıştık" tweetiyle ilgili Ünal Aysal'a göndermede bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray'da 4. Fatih Terim dönemi resmen başladı. Düzenlenen imza töreninde 1.5 yıllık sözleşmeye imza atan Terim, basın toplantısında yine birbirinden önemli açıklamalarda bulundu. Terim, KAP bildiriminden önce kendisine ait sosyal medya hesabından "Nerede kalmıştık." tweetiyle yaptığı açıklamada ise eski başkanlardan Ünal Aysal'a göndermede bulundu. 


Fatih Terim Galatasaray tweeti - (Nerede Kalmıştık?)


Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, basın toplantısında kendisine yöneltilen Nerede Kalmıştık tweet sorusuna cevap verdi. Fatih Terim yaptığı açıklamada, "Galatasaray'a geri dönüşümü twitter'dan duyurmak kızlarım Buse ile Merve'nin fikriydi. İnşallah daha sık kullanırım. Hacklenme falan yok.'' diye konuştu. 

"NEREDE KALMIŞTIK? ANTRENMANDA KALMIŞTIK?"
Fatih Terim ayrıca "Nerede Kalmıştık?" sözüne de farklı bir bakış açısıyla değindi. Fiziksel olarak bu sorunun cevabını vermek gerekirse diyen Terim, "Nerede kalmıştık. Antrenmanda kalmıştık. Hepiniz biliyorsunuz." diyerek Ünal Aysal'a da göndermede bulundu. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.