comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'den Ünal Aysal'a flaş gönderme

19 Mayıs 2018, Cumartesi 22:41
Fatih Terim'den Ünal Aysal'a flaş gönderme

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Göztepe maçının ardından eski Başkanlardan Ünal Aysal'a göndermede bulundu. 

FutbolArena - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Süper Lig 34. haftasında Göztepe deplasmanında kazanılan şampiyonluğun ardından düzenlediği basın toplantısında birbirinden önemli açıklamalarda bulundu ve eski Başkanlardan Ünal Aysal'a gönderme yaptı. 


Fatih Terim'in Göztepe maçı sonrası basın toplantısı


Fatih Terim basın toplantısında "Florya'ya geldiğinizde sihirli değnek değiyor" sorusuna çarpıcı bir yanıt verdi şu ifadeleri kullandı:

Biz kişilere kırılırız ama Galatasaray'a kırılamayız. 50 yılım olmuş Galatasaray'da. Florya'nın sihri kendi içindedir. Biz orada bir grup Florya'yı ezbere biliriz. 80 küsür dönümdür. Biz onun bir köşesinde otursak, kalanında ne olur biliriz. Biz Florya'yı ezbere biliriz. Kalbimizin çarptığı yer. Beşiktaş maçında kazanarak bıraktırıldığımız zaman... Florya bizim hayat şeklimizdir." dedi. 
Terim özellikle 1996'da göreve geldiği Galatasaray'da Milli takım dışında başka bir takımı çalıştırmadığını söylerken, "Ben Galatasaraylıyım. Galatasaray benim yuvam. Mekanın sahibi biziz. Bunu derken biz oralıyız diye söylüyom." dedi. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"