comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'den Ünal Aysal'a cevap! 'Başka Galatasaray yok'

10 Ocak 2018, Çarşamba 00:40
Fatih Terim'den Ünal Aysal'a cevap! 'Başka Galatasaray yok'

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Ünal Aysal hakkında önemli açıklamalar yaptı.

FutbolArena - Galatasaray'ın eski başkanı Ünal Aysal, bu akşam katıldığı programda Fatih Terim ile ilgili daha önce anlatmadığı olaylara değinmişti. Fatih Terim bu açıklamaların ardından sessiz kalmadı ve twitter hesabından isim vermeden bu duruma değindi.


Fatih Terim, Ünal Aysal hakkında ne dedi?


"Başka Galatasaray yok" etiketinin altında paylaştığı yazıda önemli ifadeler kullanan Fatih Terim, "Bir süredir içimizdeki ve dışımızdaki bazı aktörlerin vesile olduğu, gerçek dışı iddia, yorum, haber ve ithamları duyuyorum. Tüm enerjimi, hevesimi, heyecanımı, başarı isteğimi ve emeğimi; ikinci sezon hazırlıkları için zorlu bir yola çıktığımız takımımıza ayırıyor, boşa zaman harcamak istemiyorum. Herkesin içi rahat olsun" şeklinde bir paylaşım yaptı. 

Fatih Terim'in isim vermese de bu mesajla Ünal Aysal'a göndermede bulunduğu düşünülüyor. 
İşte Fatih Terim'in attığı o tweet... 

 


Ünal Aysal Fatih Terim hakkında ne demişti?


Eski başkan Ünal Aysal, Fatih Terim ile ilgili olarak bu akşam katıldığı programda yaşananları ilk kez  şöyle anlattı:

"İlk kez açıklıyorum. Tartışma nasıl çıktı peki? Bigbang gibi bir anda oldu. 2013 senesinde ben Florya'ya uğradım. Uçağı beklettim, Florya'ya uğrayacağım dedim hoca ile görüşmek için. Hocanın milli takıma gideceği yönünde duyumlar alıyordum. Başkan olarak ilgilenmezseniz görevinizi yapmıyorsunuz demektir. Hocam böyle şeyler var dedim. Milli görev, çok ısrar ediyorlar, bana ihtiyaçları var dedi. 4 maç için yardımcı olacağım, ben Galatasaraylıyım, Galatasaray'da kalacağım dedi. Hocanın yanında Demirören'i aradım. Hocamıza 4 maç için izin vereceğiz ama hoca bizde kalıyor dedim. Demirören bir şaşırdı, biz böyle anlaşmamıştık dedi. Hocamız 4 maç sizde para almadan çalışacak, size yardımcı olacak dedim. Yok o zaman, ben başkasına bakayım dedi ve telefonu kapattı. Ayrıldım oradan Bodrum'a gittim. Televizyonu bir açtım, bakmadığım bir kanalda imza töreni vardı. Herkes kravatları takmış, güle oynaya imzalar atılıyor. Fatih hoca da orada. Dökümanlar nerede diye espriler yapıyor. Kulüp başkanı olsanız, o akşam uykunuz kaçmaz mı? İşte Fatih hoca ile aramızda yaşanan sorun bu. Bir daha da görüşmedik hocayla.”

Galatasaray ile ilgili tüm gelişmeleri Galatasaray Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)