comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'den UEFA'ya maç saati tepkisi

20 Ekim 2021, Çarşamba 18:43
Fatih Terim'den UEFA'ya maç saati tepkisi

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Lokomotiv Moskova maçı öncesi açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - UEFA Avrupa Ligi'nde deplasmanda Lokomotiv Moskova ile karşılaşacak olan temsilcimiz Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim basın toplantısında açıklamalarda bulundu. 

"OYNAMAK İSTEDİĞİMİZ OYUNDA ISRARLA DEVAM EDİYORUZ"
Oyunumuza muhakkak bazı ufak dokunuşlar olacaktır ama büyük değişiklik kimse beklemesin. Bizim oynamak istediğimiz oyun var ve bunun üzerine ısrarla devam ediyoruz. Zaman zaman başarılı oluyoruz. Zaman zaman hatalar oluyor. 

"LOKOMOTİV MOSKOVA İYİ VE CİDDİ BİR TAKIM"

Lokomotiv Moskova hoca değiştirdi. Bu sene ligde de bizden hoca oynayacağımız takımlarda hoca değişikliği oluyor bazen. İyi bir takım. İyi oyuncuları var. Zamanla daha iyi olacaklardır."

"LİG VE AVRUPA FARKLI"

Lig ve Avrupa farklı. Dolayısıyla bazı küçük dokunuşlar olabiliyor. Oyuncularıma ciddi ve iyi bir takımla oynayacağımızı söyledim. 

"KAZANIRSAK BÜYÜK AVANTAJ ELDE EDERİZ"

Gruptaki duruma gelince, herkesin iddialı olduğu bir sıralama var. Daha maçlar var. Kazanırsak çok büyük avantaj elde ederiz. Kaybetmezsek de Lokomotiv Moskova'nın iddiası bir hayli azalabilir. Bu grubu biliyorsunuz Şampiyonlar Ligi grubu olarak söyledim. Biz her rakibe saygı duyuyoruz, duymalıyız da. Hepsi önemli takımlar. Keza biz de öyle Avrupa'da. 

UEFA'YA MAÇ SAATİ TEPKİSİ

"Maç saati enteresan. Spartak Moskova bugün burada 17:30'da oynuyor. Biz yarın 22:00'da oynayacağız. Bu tip yerlerde daha erken oynamak doğru değil mi?"

Galatasaray Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!