comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'den Tudor'a flaş gönderme! Basın toplantısında...

24 Aralık 2017, Pazar 22:37
Fatih Terim'den Tudor'a flaş gönderme! Basın toplantısında...

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim basın toplantısında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Terim özellikle yerli oyuncuların durumlarıyla ilgili Tudor'a inceden bir göndermede bulundu. 

FutbolArena Detay - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Göztepe maçının ardından takımın durumu, transfer ve fazla forma şansı bulamayan oyuncularla ilgili konuşurken, Tudor'a da inceden bir göndermede bulundu. Özellikle takımdaki hazır oyuncu sayısının azlığına vurgu yapan Terim, şu ifadeleri kullandı:


Galatasaray 3-1 Göztepe Fatih Terim'in basın toplantısı


"BUGÜNKÜ GİBİ KARAR DEĞİŞTİRDİĞİMİ HİÇ HATIRLAMIYORUM"

Bugün bizi sıkıntıya sokan kimi hazırlamaya kalksak, başka bir yerden haber geldi. Adalesi sakat, dizi sakat, beli sakat. Bugünkü gibi hiç karar değiştirdiğimi hatırlamıyorum oyuncu değişikliklerinde. İlk yarıda bir hakkımızı kullanınca, mecburen ona biraz dikkat ettik. Yani olur böyle şeyler. Kullanmamız lazım. 
"PERFORMANSLARINI YUKARI ÇEKMEK ZORUNDAYIZ"

Fatih Terim takımda forma giyemeyen yerli futbolcularla ilgili gelen soruya ise, "Performanslarını yukarı çekmek zorundayız. Muhakkak ki içerisinde göndereceklerimiz olacak. Liste yazacağız. Düşünebiliyor musunuz? Koca Galatasaray'ın takımının ligin ilk yarısında sol beki yoktu. Koray, Tarık var ama onlar da hazır değil. Bütün halinde hazır olmalıyız. 

"KENDİ MALIMIZI KÖTÜLEMEMELİYİZ"

Terim ayrıca "Kendi malımızı kötülememeliyiz. Hakan Balta ve Nigel de Jong da bizimle olacak artık. Gideceklerse de parlatıp göndereceğiz." diye konuştu. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Galatasaray Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.