comScore

Galatasaray Galatasaray

Fatih Terim'den transferde flaş karar

30 Aralık 2017, Cumartesi 19:38
Fatih Terim'den transferde flaş karar

Fatih Terim takımdan ayrılması beklenen futbolcularla ilgili flaş bir karar verdi.

FutbolArena Özel - Galatasaray'a ilk devrenin son haftası öncesinde göreve gelen Fatih Terim, kendi kurallarını ilk günden uygulamaya başladı. Fatih Terim kadro dışı bırakılan Hakan Balta ve Nigel de Jong'u antrenmanlara almış ve "Satacaksak da parlatarak satacağız" demişti. Fatih Terim devre arasında göndermeyi düşündüğü isimler için de aynı politikayı güdüyor. 


Galatasaray'da satılacak futbolcular


Galatasaray'da Teknik Direktör Fatih Terim, sarı kırmızılı takımda yer alan tüm futbolcuları Antalya'daki kamp kadrosuna aldı.

Terim, ara transfer döneminde gönderilecek futbolcular da dahil olmak üzere, bütün oyuncuları Antalya'ya götüreceğini takıma iletti.
Sarı kırmızılılarda ayrılması beklenen yedek kaleci Carrasso ile Türkiye Kupası'nda Terim'den şans bulamayan Emrah Başsan da, kampa kadar transferleri gerçekleşmezse Antalya'ya götürülecekler. 

Fatih Terim hem kampta tüm oyuncularına bir şans daha vermek istiyor, hem de hiç kimseye sırtını çevirmek istemiyor. Terim, futbolcuların hırsını arttırmak için Galatasaray kadrosunda bulunan herkese formayı giyebileceğine yönelik umut verme amacında... Bu doğrultuda hiçkimse Florya'da bırakılmayacak...

Galatasaray ile ilgili tüm gelişmeleri Galatasaray Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.